KMK lines

Array ( [0] => Array ( [nazwa_zakladki] => Trams [tramwaj] => 1 [autobus] => [informacja_kmk] => [data_publikacji] => 16.08.2021 13:45 [data_modyfikacji_linie-kmk] => 06.09.2023 10:22 [data_aktualizacji] => 6.09.2023 10:41 [ukryj_date_aktualizacji] => [wykaz_linii] => Array ( [0] => Array ( [numer_linii] => 1 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Kościuszki, Zwierzyniecka, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Bieńczycka, Kocmyrzowska [petla2] => WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE [trasa2] => [petla3] => ) [1] => Array ( [numer_linii] => 2 [petla1] => CMENTARZ RAKOWICKI [trasa] => Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki [petla2] => SALWATOR [trasa2] => [petla3] => ) [2] => Array ( [numer_linii] => 3 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa] => Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Westerplatte, Pawia, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego [petla2] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [3] => Array ( [numer_linii] => 4 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Kocmyrzowska [petla2] => WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE [trasa2] => [petla3] => ) [4] => Array ( [numer_linii] => 5 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Ździebły-Danowskiego, Doktora Twardego, tunel, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Kocmyrzowska [petla2] => WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE [trasa2] => [petla3] => ) [5] => Array ( [numer_linii] => 6 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Saska, estakada, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego, Al. 3 Maja [petla2] => CICHY KĄCIK [trasa2] => [petla3] => ) [6] => Array ( [numer_linii] => 8 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka, Balicka [petla2] => BRONOWICE MAŁE [trasa2] => [petla3] => ) [7] => Array ( [numer_linii] => 9 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa] => Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza [petla2] => MISTRZEJOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [8] => Array ( [numer_linii] => 10 [petla1] => KURDWANÓW P+R [trasa] => Witosa, Trasa Łagiewnicka, Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska [petla2] => PLESZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [9] => Array ( [numer_linii] => 11 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Zakopiańska, Trasa Łagiewnicka, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, estakada, Saska, Lipska [petla2] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa2] => [petla3] => ) [10] => Array ( [numer_linii] => 13 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa] => Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka [petla2] => BRONOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [11] => Array ( [numer_linii] => 14 [petla1] => BRONOWICE [trasa] => Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Bieńczycka, Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza [petla2] => MISTRZEJOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [12] => Array ( [numer_linii] => 16 [petla1] => BARDOSA [trasa] => Ptaszyckiego, Al. Jana Pawła II, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza [petla2] => MISTRZEJOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [13] => Array ( [numer_linii] => 17 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel [petla2] => DWORZEC TOWAROWY [trasa2] => [petla3] => ) [14] => Array ( [numer_linii] => 18 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Kamienna, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Siewna, Bociana, Papierni Prądnickich [petla2] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [15] => Array ( [numer_linii] => 19 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego [petla2] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [16] => Array ( [numer_linii] => 20 [petla1] => CICHY KĄCIK [trasa] => Al. 3 Maja, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Lipska [petla2] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa2] => [petla3] => ) [17] => Array ( [numer_linii] => 21 [petla1] => OS.PIASTÓW [trasa] => Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, Al. Andersa, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski, Igołomska [petla2] => PLESZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [18] => Array ( [numer_linii] => 22 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski [petla2] => KOPIEC WANDY [trasa2] => [petla3] => ) [19] => Array ( [numer_linii] => 24 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna, Na Zjeździe, Wielicka, Nowosądecka, Witosa [petla2] => KURDWANÓW P+R [trasa2] => [petla3] => ) [20] => Array ( [numer_linii] => 44 [petla1] => DWORZEC TOWAROWY [trasa] => Kamienna, Al. Słowackiego, Długa, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski [petla2] => KOPIEC WANDY [trasa2] => [petla3] => ) [21] => Array ( [numer_linii] => 49 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa] => Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska [petla2] => TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA [trasa2] => [petla3] => ) [22] => Array ( [numer_linii] => 50 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Papierni Prądnickich, Bociana, Siewna, Pachońskiego, Sosabowskiego, Ździebły-Danowskiego, Doktora Twardego, Pawia, tunel, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Saska, estakada, Wielicka, Nowosądecka, Witosa, Trasa Łagiewnicka, Zakopiańska [petla2] => BOREK FAŁĘCKI [trasa2] => [petla3] => ) [23] => Array ( [numer_linii] => 52 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja [petla2] => OS. PIASTÓW [trasa2] => [petla3] => ) ) ) [1] => Array ( [nazwa_zakladki] => Urban buses [tramwaj] => [autobus] => 1 [informacja_kmk] => [data_publikacji] => 16.08.2021 13:43 [data_modyfikacji_linie-kmk] => 31.08.2022 10:52 [data_aktualizacji] => 03.04.2024 00:00 [ukryj_date_aktualizacji] => [wykaz_linii] => Array ( [0] => Array ( [numer_linii] => 100 [petla1] => KOPIEC KOŚCIUSZKI [trasa] => Wodociągowa, Malczewskiego, Księcia Józefa, Kościuszki [petla2] => SALWATOR [trasa2] => [petla3] => ) [1] => Array ( [numer_linii] => 101 [petla1] => KOPIEC KOŚCIUSZKI [trasa] => Wodociągowa, Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino, Rondo Grunwaldzkie [petla2] => OS. PODWAWELSKIE [trasa2] => [petla3] => ) [2] => Array ( [numer_linii] => 102 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, Al. Kijowska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Orla, Księcia Józefa [petla2] => BIELANY [trasa2] => [petla3] => ) [3] => Array ( [numer_linii] => 103 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Andersa, Boruty-Spiechowicza, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Niepokalanej Panny Marii [petla2] => LESISKO [trasa2] => [petla3] => ) [4] => Array ( [numer_linii] => 105 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa] => Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców [petla2] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa2] => [petla3] => ) [5] => Array ( [numer_linii] => 106 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka [petla2] => SKOTNIKI SZKOŁA [trasa2] => [petla3] => ) [6] => Array ( [numer_linii] => 107 [petla1] => ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA [trasa] => Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa, Niebieska, Żelazowskiego, Krzemieniecka, Drużbackiej [petla2] => SOBONIOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [7] => Array ( [numer_linii] => 108 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Na Błonie, Balicka, Armii Krajowej, Conrada, Wizjonerów (powrót z pominięciem Conrada) [petla2] => WIZJONERÓW [trasa2] => [petla3] => ) [8] => Array ( [numer_linii] => 109 [petla1] => CRACOVIA STADION [trasa] => Kałuży, Al. Krasińskiego, Kościuszki (powrót: Borelowskiego-Lelewela), Księcia Józefa [petla2] => BIELANY [trasa2] => [petla3] => ) [9] => Array ( [numer_linii] => 110 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka [petla2] => WĘGRZYNOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [10] => Array ( [numer_linii] => 111 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Igołomska (linia jednokierunkowa - w przeciwnym kierunku jedzie linia 161) [petla2] => PLESZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [11] => Array ( [numer_linii] => 112 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka [petla2] => TYNIEC KAMIENIOŁOM [trasa2] => [petla3] => ) [12] => Array ( [numer_linii] => 113 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Na Załęczu, Siwka, Isep, Ciepłownicza [petla2] => EC ŁĘG [trasa2] => [petla3] => ) [13] => Array ( [numer_linii] => 120 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Ojcowska, Gaik, Władysława Łokietka, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Łokietka, Wybickiego, Doktora Twardego, Prądnica [petla2] => NOWY KLEPARZ [trasa2] => [petla3] => ) [14] => Array ( [numer_linii] => 121 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Zawiła (powrót: Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska), Borkowska, Forteczna, Zawiszy, Doktora Judyma, Banachiewicza, Narvik, Zawiszy, Forteczna, Zagaje, Pronaszków, Homolacsa [petla2] => KLINY PORANNE [trasa2] => [petla3] => ) [15] => Array ( [numer_linii] => 122 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Morcinka [petla2] => ZESŁAWICE [trasa2] => [petla3] => ) [16] => Array ( [numer_linii] => 123 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Lesisko, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Dunikowskiego, Al. Andersa, Wiślicka, Jancarza [petla2] => MISTRZEJOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [17] => Array ( [numer_linii] => 124 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Ułanów, Al. Jana Pawła II (powrót: Meissnera) [petla2] => TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA [trasa2] => [petla3] => ) [18] => Array ( [numer_linii] => 125 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Nad Drwiną, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Barbary (powrót: Mała Góra), Ćwiklińskiej, Teligi, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Marii Orwid, Wielicka, Rydygiera [petla2] => RŻĄKA [trasa2] => [petla3] => ) [19] => Array ( [numer_linii] => 127 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka (powrót: Sarmacka, Strycharska, Kuklińskiego), Płaszowska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia [petla2] => BAGRY [trasa2] => [petla3] => ) [20] => Array ( [numer_linii] => 128 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Lublańska, Młyńska, Meissnera, Lema, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Przewóz, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska [petla2] => ZAJEZDNIA PŁASZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [21] => Array ( [numer_linii] => 129 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Medweckiego, Stella-Sawickiego, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) [petla2] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [22] => Array ( [numer_linii] => 130 [petla1] => AZORY [trasa] => Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Prądnicka, Al. Słowackiego, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) [petla2] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [23] => Array ( [numer_linii] => 131 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Szymańskiego, Sasanek, Plastusia, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Branicka, Kąkolowa, Truskawkowa, Rumiankowa [petla2] => CHAŁUPKI [trasa2] => [petla3] => ) [24] => Array ( [numer_linii] => 132 [petla1] => KOMBINAT [trasa] => Al. Solidarności, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Al. Róż, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Ks. Jancarza, Bohomolca, Dobrego Pasterza, al. 29 Listopada, Warszawska [petla2] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [25] => Array ( [numer_linii] => 133 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej [petla2] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa2] => [petla3] => ) [26] => Array ( [numer_linii] => 134 [petla1] => CRACOVIA STADION [trasa] => Kałuży, Al. Focha, Królowej Jadwigi, 28 Lipca 1943, Leśna, Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa [petla2] => ZOO [trasa2] => [petla3] => ) [27] => Array ( [numer_linii] => 135 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Tischnera, Fredry, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Myślenicka), Myślenicka, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich [petla2] => GOLKOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [28] => Array ( [numer_linii] => 136 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla [petla2] => POD FORTEM [trasa2] => [petla3] => ) [29] => Array ( [numer_linii] => 137 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Al. 29 Listopada, Meiera [petla2] => OS. GOTYK [trasa2] => [petla3] => ) [30] => Array ( [numer_linii] => 138 [petla1] => AZORY [trasa] => Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu "Skała" AK, Krowoderskich Zuchów, Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek [petla2] => KOMBINAT [trasa2] => [petla3] => ) [31] => Array ( [numer_linii] => 139 [petla1] => PRZYBYSZEWSKIEGO [trasa] => Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności [petla2] => KOMBINAT [trasa2] => [petla3] => ) [32] => Array ( [numer_linii] => 140 [petla1] => NOWY KLEPARZ [trasa] => Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Radzikowskiego (powrót: Conrada, Weissa) [petla2] => RADZIKOWSKIEGO OSIEDLE [trasa2] => [petla3] => ) [33] => Array ( [numer_linii] => 141 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Rzepakowa [petla2] => PRZYLASEK RUSIECKI [trasa2] => [petla3] => ) [34] => Array ( [numer_linii] => 142 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Mrozowa, Blokowa, Darwina, Poległych w Krzesławicach, Architektów [petla2] => OS. NA STOKU [trasa2] => [petla3] => ) [35] => Array ( [numer_linii] => 143 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Wielicka, Bieżanowska, Sucharskiego, Jasieńskiego, Zarzyckiego [petla2] => BIEŻANÓW [trasa2] => [petla3] => ) [36] => Array ( [numer_linii] => 144 [petla1] => PRĄDNIK BIAŁY [trasa] => Piaszczysta, Zielińska, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Al. Kijowska, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, Rydygiera [petla2] => RŻĄKA [trasa2] => [petla3] => ) [37] => Array ( [numer_linii] => 149 [petla1] => SZPITAL OKULISTYCZNY [trasa] => Osieckiego, Kantorowicka, Kocmyrzowska, Wańkowicza, Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska, Giedroycia, Longinusa Podbipięty [petla2] => LESISKO [trasa2] => [petla3] => ) [38] => Array ( [numer_linii] => 151 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Zawiła (powrót: Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska), Borkowska, Krygowskiego, Bartla [petla2] => POD FORTEM [trasa2] => [petla3] => ) [39] => Array ( [numer_linii] => 152 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka [petla2] => CMENTARZ OLSZANICA [trasa2] => [petla3] => ) [40] => Array ( [numer_linii] => 153 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa] => Aleksandry, Mała Góra, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Łaczka, Lipowskiego, Drożdżowa, Bogucicka, Stolarza (powrót: Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki) [petla2] => BIEŻANÓW POTRZASK [trasa2] => [petla3] => ) [41] => Array ( [numer_linii] => 155 [petla1] => ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA [trasa] => Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Herberta, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego (powrót: Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka), Kąpielowa [petla2] => SWOSZOWICE SKA [trasa2] => [petla3] => ) [42] => Array ( [numer_linii] => 158 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Wrobela [petla2] => PODWIERZBIE [trasa2] => [petla3] => ) [43] => Array ( [numer_linii] => 159 [petla1] => CICHY KĄCIK [trasa] => Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Miechowity, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja [petla2] => OS. PIASTÓW [trasa2] => [petla3] => ) [44] => Array ( [numer_linii] => 160 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Łuczanowicka, Godebskiego, Bystronia, Glinik, Organki, tunel w Ruszczy, Za Górą, Jeziorko [petla2] => RUSZCZA [trasa2] => [petla3] => ) [45] => Array ( [numer_linii] => 161 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Drożyska, Wyciąska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Igołomska (linia jednokierunkowa - w przeciwnym kierunku jedzie linia 111) [petla2] => PLESZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [46] => Array ( [numer_linii] => 162 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Dąbrowa, Podgórki Tynieckie [petla2] => PODGÓRKI TYNIECKIE [trasa2] => [petla3] => ) [47] => Array ( [numer_linii] => 163 [petla1] => SZPITAL RYDYGIERA [trasa] => Łopackiego, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Al. Jana Pawła II, Zachemskiego, Sieroszewskiego, Klasztorna, Półłanki, Nad Drwiną, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Barbary (powrót: Mała Góra), Ćwiklińskiej, Aleksandry [petla2] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa2] => [petla3] => ) [48] => Array ( [numer_linii] => 164 [petla1] => PIASKI NOWE [trasa] => Nowosądecka, Łużycka, Trybuny Ludów, Sławka, Puszkarska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Armii Krajowej, Balicka, Brzezińskiego [petla2] => MYDLNIKI WAPIENNIK P+R [trasa2] => [petla3] => ) [49] => Array ( [numer_linii] => 168 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Conrada, Stawowa (powrót: Stawowa, Jasnogórska) [petla2] => CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [50] => Array ( [numer_linii] => 169 [petla1] => ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA [trasa] => Sławka, Malborska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Bociana [petla2] => PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [51] => Array ( [numer_linii] => 171 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Wiatra, Pysocice, Kościelnicka, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka [petla2] => WRÓŻENICE [trasa2] => [petla3] => ) [52] => Array ( [numer_linii] => 172 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka (powrót: Balicka, Lindego), Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności [petla2] => KOMBINAT [trasa2] => [petla3] => ) [53] => Array ( [numer_linii] => 173 [petla1] => AZORY [trasa] => Weissa, Conrada, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Aleksandry [petla2] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa2] => [petla3] => ) [54] => Array ( [numer_linii] => 174 [petla1] => KOMBINAT [trasa] => Al. Solidarności, Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego [petla2] => OS. KURDWANÓW [trasa2] => [petla3] => ) [55] => Array ( [numer_linii] => 175 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Poronińska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony [petla2] => SIDZINA [trasa2] => [petla3] => ) [56] => Array ( [numer_linii] => 176 [petla1] => KOSTRZE OSP [trasa] => Tyniecka, Widłakowa [petla2] => BODZÓW [trasa2] => [petla3] => ) [57] => Array ( [numer_linii] => 178 [petla1] => MISTRZEJOWICE [trasa] => Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera [petla2] => ŁAGIEWNIKI [trasa2] => [petla3] => ) [58] => Array ( [numer_linii] => 179 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa] => Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego [petla2] => OS. KURDWANÓW [trasa2] => [petla3] => ) [59] => Array ( [numer_linii] => 180 [petla1] => OS. NA STOKU [trasa] => Architektów, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Geodetów, Grębałowska (powrót: Stokowa, Studzienna) [petla2] => GRĘBAŁÓW [trasa2] => [petla3] => ) [60] => Array ( [numer_linii] => 181 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Nadbrzezie, Suchy Jar, Karowa, Dymarek [petla2] => KUJAWY [trasa2] => [petla3] => ) [61] => Array ( [numer_linii] => 182 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa] => Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Kupały, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów [petla2] => OS. NA STOKU [trasa2] => [petla3] => ) [62] => Array ( [numer_linii] => 184 [petla1] => STAROWIŚLNA [trasa] => Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców [petla2] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa2] => [petla3] => ) [63] => Array ( [numer_linii] => 189 [petla1] => NOWY KLEPARZ [trasa] => Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa [petla2] => PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA [trasa2] => [petla3] => ) [64] => Array ( [numer_linii] => 191 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Forteczna, Krygowskiego, Bartla [petla2] => POD FORTEM [trasa2] => [petla3] => ) [65] => Array ( [numer_linii] => 192 [petla1] => OLSZANICA BORY [trasa] => Olszanicka, Chełmska, Al. Kasztanowa, Al. Modrzewiowa, Królowej Jadwigi, Al. Focha, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia [petla2] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [66] => Array ( [numer_linii] => 193 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Papierni Prądnickich, Banacha, Al. 29 Listopada, Powstańców, Strzelców, Powstańców, Piasta Kołodzieja, Popielidów, Kruszwicka, Mikołjaczyka, Obrońców Krzyża, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót ul. Orkana), al. Jana Pawła II, Zachemskiego, Sieroszewskiego, Klasztorna, Podbipięty [petla2] => LESISKO [trasa2] => [petla3] => ) [67] => Array ( [numer_linii] => 194 [petla1] => POD FORTEM [trasa] => PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD [petla2] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [68] => Array ( [numer_linii] => 196 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Zakopiańska, Trasa Łagiewnicka, Kobierzyńska, Lubostroń, Bunscha, Mochnaniec, Skotnicka, Kozienicka, Wujka (powrót: Paska) [petla2] => KOZIENICKA [trasa2] => [petla3] => ) [69] => Array ( [numer_linii] => 198 [petla1] => MISTRZEJOWICE [trasa] => Ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Kupały, Okulickiego, Mistrzejowicka, Morcinka, Kantowicka [petla2] => ZAKOLE [trasa2] => [petla3] => ) [70] => Array ( [numer_linii] => 199 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka [petla2] => MYDLNIKI WAPIENNIK P+R [trasa2] => [petla3] => ) [71] => Array ( [numer_linii] => 405 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa] => Pawia, Al. 29 Listopada, Majora, Powstańców, Strzelców, Prądnik Czerwony, Strzelców, Powstańców (linia jednokierunkowa - powrót jako kurs wariantowy linii 105) [petla2] => CMENTARZ BATOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [72] => Array ( [numer_linii] => 413 [petla1] => RONDO CZYŻYŃSKIE [trasa] => Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska [petla2] => NA ZAŁĘCZU [trasa2] => [petla3] => ) [73] => Array ( [numer_linii] => 420 [petla1] => NOWY KLEPARZ [trasa] => Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Łokietka, Batalionu „Skała” AK, Wyki, Pachońskiego, Łokietka, Gaik [petla2] => TONIE [trasa2] => [petla3] => ) [74] => Array ( [numer_linii] => 422 [petla1] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa] => Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Osieckiego, Kantorowicka, Zakole, Kantorowicka, Morcinka [petla2] => ZESŁAWICE [trasa2] => [petla3] => ) [75] => Array ( [numer_linii] => 424 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Meissnera, Al. Jana Pawła II, Ułanów (powrót: Ułanów, Pilotów) [petla2] => UGOREK [trasa2] => [petla3] => ) [76] => Array ( [numer_linii] => 425 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Agatowa [petla2] => ZŁOCIEŃ [trasa2] => [petla3] => ) [77] => Array ( [numer_linii] => 433 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego, Cechowa [petla2] => PIASKI WIELKIE [trasa2] => [petla3] => ) [78] => Array ( [numer_linii] => 442 [petla1] => CMENTARZ PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Powstańców, Strzelców, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Mrozowa, Blokowa, Darwina, Poległych w Krzesławicach, Architektów [petla2] => OS. NA STOKU [trasa2] => [petla3] => ) [79] => Array ( [numer_linii] => 469 [petla1] => PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD [trasa] => Bociana, Siewna, Mackiewicza, Opolska, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Malborska, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa (linia jednokierunkowa - powrót jako kurs wariantowy linii 169) [petla2] => PIASKI WIELKIE [trasa2] => [petla3] => ) [80] => Array ( [numer_linii] => 475 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony [petla2] => SIDZINA [trasa2] => [petla3] => ) [81] => Array ( [numer_linii] => 476 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Mochnaniec, Skotnicka, Winnicka, Tyniecka [petla2] => KOSTRZE OSP [trasa2] => [petla3] => ) [82] => Array ( [numer_linii] => 482 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa] => Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza [petla2] => MISTRZEJOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [83] => Array ( [numer_linii] => 494 [petla1] => POD FORTEM [trasa] => Bartla, Krygowskiego, Borkowska, Zawiła, Kobierzyńska, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Al. Kijowska, Wrocławska, Stachiewicza, Makowskiego [petla2] => AZORY [trasa2] => [petla3] => ) [84] => Array ( [numer_linii] => 501 [petla1] => CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA [trasa] => Stawowa, Chełmońskiego, Jasnogórska, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Dunikowskiego, Mikołajczyka (powrót: Broniewskiego, Al. Andersa), Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności [petla2] => BULWAROWA [trasa2] => [petla3] => ) [85] => Array ( [numer_linii] => 502 [petla1] => CRACOVIA STADION [trasa] => Kałuży, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa [petla2] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa2] => [petla3] => ) [86] => Array ( [numer_linii] => 503 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa] => Aleksandry, Mała Góra, Wielicka, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Kamieńskiego, Al. 29 Listopada (powrót: Meiera) [petla2] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [87] => Array ( [numer_linii] => 511 [petla1] => CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA [trasa] => Stawowa, Jasnogórska, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów [petla2] => OS. NA STOKU [trasa2] => [petla3] => ) [88] => Array ( [numer_linii] => 513 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Bratysławska (powrót ul. Pielęgniarek), Prądnicka, aleje Trzech Wieszczów, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego [petla2] => MIEJSKIE CENTRUM OPIEKI [trasa2] => [petla3] => ) [89] => Array ( [numer_linii] => 537 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa] => Wita Stwosza, Al. 29 Listopada, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Siewna, Dożynkowa [petla2] => WITKOWICE [trasa2] => [petla3] => ) [90] => Array ( [numer_linii] => 572 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa [petla2] => ALEJA PRZYJAŹNI [trasa2] => [petla3] => ) [91] => Array ( [numer_linii] => 578 [petla1] => MISTRZEJOWICE [trasa] => Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera, Brożka, Grota-Roweckiego, Bobrzyńskiego [petla2] => CZERWONE MAKI P+R [trasa2] => [petla3] => ) ) ) [2] => Array ( [nazwa_zakladki] => Agglomeration buses [tramwaj] => [autobus] => 1 [informacja_kmk] => [data_publikacji] => 16.08.2021 13:45 [data_modyfikacji_linie-kmk] => 21.08.2021 15:33 [data_aktualizacji] => 26.02.2024 4:30 [ukryj_date_aktualizacji] => [wykaz_linii] => Array ( [0] => Array ( [numer_linii] => 200 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Jerzmanowice, Gotkowice [petla2] => PRZEGINIA KOŚCIÓŁ [trasa2] => [petla3] => ) [1] => Array ( [numer_linii] => 202 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Wola Luborzycka, Goszyce, Skrzeszowice [petla2] => ŁOSOSKOWICE REMIZA [trasa2] => [petla3] => ) [2] => Array ( [numer_linii] => 203 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Mochnaniec, Skotnicka, Winnicka, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka, (Skawina) Tyniecka, Wojska Polskiego, Tyniecka, Piastowska, Żwirowa, Energetyków, Obwodnica, Tyniecka, Mickiewicza, Pokoju, Krakowska, Popiełuszki [petla2] => SKAWINA [trasa2] => [petla3] => ) [3] => Array ( [numer_linii] => 204 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Zawiła, Zakopiańska, Borek Fałęcki, Zakopiańska, Jugowicka, Podmokła, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego [petla2] => WIELICZKA MIASTO [trasa2] => [petla3] => ) [4] => Array ( [numer_linii] => 207 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowicka [petla2] => TROJANOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [5] => Array ( [numer_linii] => 209 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Mników [petla2] => MNIKÓW SKAŁY [trasa2] => [petla3] => ) [6] => Array ( [numer_linii] => 211 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, (Niepołomice) Brzeska, Kolejowa, 3 Maja, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Batorego, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska [petla2] => CHOBOT LEŚNICZÓWKA [trasa2] => [petla3] => ) [7] => Array ( [numer_linii] => 212 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Głęboka, Karniów [petla2] => CZULICE KOŚCIÓŁ [trasa2] => [petla3] => ) [8] => Array ( [numer_linii] => 213 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Gołuchowice, Polanka Hallera, Krzęcin [petla2] => KRZĘCIN PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [9] => Array ( [numer_linii] => 214 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Kuryłowicza, Drużbackiej, Golkowice, Grabówki [petla2] => PODSTOLICE CENTRUM [trasa2] => [petla3] => ) [10] => Array ( [numer_linii] => 215 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, (Świątniki Górne) Krakowska, Bruchnalskiego, Bielowicza, Rzeszotary [petla2] => RZESZOTARY PANCIAWA PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [11] => Array ( [numer_linii] => 217 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, A1, A10, C1 [petla2] => WĘGRZCE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [12] => Array ( [numer_linii] => 218 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów, (Zabierzów) Śląska, Kolejowa, Rodziny Poganów [petla2] => ZABIERZÓW MŁYN [trasa2] => [petla3] => ) [13] => Array ( [numer_linii] => 219 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Piekary, Rączna, Ściejowice [petla2] => JEZIORZANY PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [14] => Array ( [numer_linii] => 220 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Pachońskiego, Władysława Łokietka, Modlnica, Giebułtów [petla2] => GIEBUŁTÓW MORGI [trasa2] => [petla3] => ) [15] => Array ( [numer_linii] => 221 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Łutnia, Brzegi, Grabie, (Niepołomice) Krakowska, Grabska, Płaszowska, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa [petla2] => NIEPOŁOMICE DWORZEC [trasa2] => [petla3] => ) [16] => Array ( [numer_linii] => 222 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Marszowice, Polanowice, Niedźwiedź, Ratajów, (Słomniki) Jana Zagłoby, Krakowska, Słomniki Rynek, Kościuszki, Osiedle Świerczewskiego [petla2] => SŁOMNIKI OSIEDLE [trasa2] => [petla3] => ) [17] => Array ( [numer_linii] => 223 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Facimiech, Wielkie Drogi, Jaśkowice, Brzezinka [petla2] => BRZEŹNICA DWORZEC [trasa2] => [petla3] => ) [18] => Array ( [numer_linii] => 224 [petla1] => CENTRUM JP II [trasa] => Totus Tuus, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Sadowa, Kościuszki, Janińska, Klaśnieńska, Daniłowicza, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Goliana, Piłsudskiego [petla2] => WIELICZKA MIASTO [trasa2] => [petla3] => ) [19] => Array ( [numer_linii] => 225 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Ochojno, Rzeszotary, (Świątniki Górne) Bielowicza, Bruchnalskiego [petla2] => ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY [trasa2] => [petla3] => ) [20] => Array ( [numer_linii] => 227 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Garlicka, Garlica Murowana, Garlica Duchowna, Wola Zachariaszowska [petla2] => GÓRNA WIEŚ PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [21] => Array ( [numer_linii] => 228 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Rząska, Balice, Aleksandrowice, Morawica [petla2] => CHROSNA PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [22] => Array ( [numer_linii] => 229 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Kaszów, Zagacie, Czernichów, Kłokoczyn, Rusocice [petla2] => KAMIEŃ SZKOŁA [trasa2] => [petla3] => ) [23] => Array ( [numer_linii] => 230 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice [petla2] => UJAZD PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [24] => Array ( [numer_linii] => 232 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Łuczyce, Sadowie [petla2] => GOSZCZA DWOREK [trasa2] => [petla3] => ) [25] => Array ( [numer_linii] => 233 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, Wrony, Działowskiego, Prażmowskiego, Petrażyckiego, (Skawina) Graniczna, Wyspiańskiego, Kopernika, Korabnicka, Popiełuszki, Jana Pawła II [petla2] => SKAWINA [trasa2] => [petla3] => ) [26] => Array ( [numer_linii] => 234 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa] => Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska, Sucharskiego, Czarnochowice, Kokotów [petla2] => WĘGRZCE WIELKIE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [27] => Array ( [numer_linii] => 235 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Libertów, (Skawina) Leśna, Korabnicka, Popiełuszki, Kazimierza Wielkiego, Pokoju, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Ochodza [petla2] => OCHODZA ODWIŚLE [trasa2] => [petla3] => ) [28] => Array ( [numer_linii] => 238 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Śląska, Kochanów, Rudawa, Młynka [petla2] => MŁYNKA PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [29] => Array ( [numer_linii] => 239 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Rączna, Ściejowice, Jeziorzany [petla2] => WOŁOWICE KAPLICZKA [trasa2] => [petla3] => ) [30] => Array ( [numer_linii] => 240 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Władysława Łokietka, Na Zielonki, Jurajska [petla2] => PĘKOWICE OJCOWSKA [trasa2] => [petla3] => ) [31] => Array ( [numer_linii] => 242 [petla1] => KOMBINAT [trasa] => Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Krzysztoforzyce [petla2] => KRZYSZTOFORZYCE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [32] => Array ( [numer_linii] => 243 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, (Skawina) Graniczna, Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Niepodległości [petla2] => SKAWINA SCK [trasa2] => [petla3] => ) [33] => Array ( [numer_linii] => 244 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa] => Aleksandry, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Kasztanowa, Sadowa, Kościuszki, Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego [petla2] => WIELICZKA MIASTO [trasa2] => [petla3] => ) [34] => Array ( [numer_linii] => 245 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Chorowice, Kulerzów, Buków [petla2] => SKAWINA [trasa2] => [petla3] => ) [35] => Array ( [numer_linii] => 247 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki [petla2] => BIBICE RYNEK [trasa2] => [petla3] => ) [36] => Array ( [numer_linii] => 248 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kolejowa, Rodziny Poganów, Bolechowice, Zelków [petla2] => ZELKÓW PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [37] => Array ( [numer_linii] => 249 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Liszki, Kaszów, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa [petla2] => CZERNICHÓW RYNEK [trasa2] => [petla3] => ) [38] => Array ( [numer_linii] => 250 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Reduta, Batowicka, (Węgrzce) B3, B1, Dziekanowice, Batowice, Raciborowice, Zastów [petla2] => ZASTÓW PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [39] => Array ( [numer_linii] => 253 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Konstytucji 3 Maja, Żwirki i Wigury, Radziszowska, Radziszów [petla2] => WOLA RADZISZOWSKA PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [40] => Array ( [numer_linii] => 254 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Swoszowice SKA, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Landaua, Niewodniczańskiego, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich, Golkowice [petla2] => GRABÓWKI PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [41] => Array ( [numer_linii] => 255 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Lusina [petla2] => GAJ ZADZIELE [trasa2] => Zakopiańska [petla3] => BOREK FAŁĘCKI ) [42] => Array ( [numer_linii] => 257 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Warszawka, Narama [petla2] => NARAMA REMIZA [trasa2] => [petla3] => ) [43] => Array ( [numer_linii] => 258 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kmity, Szczyglice, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Brzoskwinia [petla2] => NIELEPICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [44] => Array ( [numer_linii] => 259 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Rączna, Dąbrowa Szlachecka, Wołowice [petla2] => CZERNICHÓW RYNEK [trasa2] => [petla3] => ) [45] => Array ( [numer_linii] => 260 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Książniczki, Młodziejowice, (Michałowice) Podedworze, Dąbrowskich, Krakowska, Pałęgi, Masłomiąca, Więcławice, Zagórzyce Stare, Zagórzyce Dworskie, Zagórzyce Stare, Więcławice [petla2] => PIELGRZYMOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [46] => Array ( [numer_linii] => 262 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Pietrzejowice [petla2] => RAWAŁOWICE KAPLICZKA [trasa2] => [petla3] => ) [47] => Array ( [numer_linii] => 263 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów [petla2] => RADZISZÓW PKP [trasa2] => [petla3] => ) [48] => Array ( [numer_linii] => 264 [petla1] => MAŁY PŁASZÓW P+R [trasa] => Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Śliwiaka, Trakt Papieski, Brzegi [petla2] => GRABIE KOŚCIÓŁ [trasa2] => [petla3] => ) [49] => Array ( [numer_linii] => 265 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego (powrót: Szybisko, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego), Lusina, Konary [petla2] => KONARY PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [50] => Array ( [numer_linii] => 267 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, (Zielonki) Marszowiecka, Galicyjska, Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Korzkiew, Grębynice, Maszyce, Smardzowice, Cianowice [petla2] => SKAŁA RYNEK [trasa2] => [petla3] => ) [51] => Array ( [numer_linii] => 268 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Ujazd, Brzezie, Zabierzów Młyn, Bolechowice [petla2] => KARNIOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [52] => Array ( [numer_linii] => 269 [petla1] => SALWATOR [trasa] => Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Cholerzyn, Mników, Czułów, Rybna, Przeginia Duchowna [petla2] => CZUŁÓWEK KAPLICZKA [trasa2] => [petla3] => ) [53] => Array ( [numer_linii] => 270 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Zastów, Wiktorowice, Maciejowice, Wiktorowice [petla2] => PIELGRZYMOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [54] => Array ( [numer_linii] => 271 [petla1] => PLESZÓW [trasa] => Igołomska, Wiatra, Pysocice, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka, Sawy-Calińskiego [petla2] => CZULICE KOŚCIÓŁ [trasa2] => [petla3] => ) [55] => Array ( [numer_linii] => 272 [petla1] => KOMBINAT [trasa] => Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Dojazdów, Sulechów, Kocmyrzów [petla2] => KOCMYRZÓW-LUBORZYCA URZĄD GMINY [trasa2] => [petla3] => ) [56] => Array ( [numer_linii] => 273 [petla1] => SKAWINA SCK [trasa] => (Skawina) Popiełuszki, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Radziszów, Jurczyce, Gołuchowice, Polanka Hallera [petla2] => POLANKA HALLERA CENTRUM [trasa2] => [petla3] => ) [57] => Array ( [numer_linii] => 274 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Gdowska, Lednica Górna, Tomaszkowice, Przecieczany, Biskupice [petla2] => TRĄBKI PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [58] => Array ( [numer_linii] => 275 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany [petla2] => WŁOSAŃ CENTRUM [trasa2] => [petla3] => ) [59] => Array ( [numer_linii] => 277 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Górna, Narama, Krasieniec Stary, Krasieniec Zakupny [petla2] => IWANOWICE DWORSKIE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [60] => Array ( [numer_linii] => 278 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Bolechowice, Zabierzów Młyn, Bolechowice, Więckowice, Kobylany, Brzezinka, Rudawa, Radwanowice, Pisary, Rudawa, Młynka, Nawojowa Góra [petla2] => KRZESZOWICE DWORZEC AUTOBUSOWY [trasa2] => [petla3] => ) [61] => Array ( [numer_linii] => 280 [petla1] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa] => Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki, Na Czekaj, Warszawska, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Górna Wieś, Wola Zachariaszowska, Garliczka [petla2] => OWCZARY PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [62] => Array ( [numer_linii] => 283 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki [petla2] => SKAWINA [trasa2] => [petla3] => ) [63] => Array ( [numer_linii] => 284 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE [trasa] => Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska, Popiełuszki, Weigla, Pruszyńskiego, Potrzask, (Wieliczka) Wygoda, Czarnochowska, Goliana, Powstania Warszawskiego, Dembowskiego [petla2] => WIELICZKA CENTRUM [trasa2] => [petla3] => ) [64] => Array ( [numer_linii] => 285 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Konary, Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno [petla2] => OCHOJNO REMIZA [trasa2] => [petla3] => ) [65] => Array ( [numer_linii] => 287 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa [petla2] => ZIELONKI MARSZOWIEC PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [66] => Array ( [numer_linii] => 290 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Władysława Łokietka, Starego Wiarusa, Pękowicka, (Zielonki) Słoneczna, Lawendowa, Na Popielówkę, Ks. A. Zięby, (Kraków) Na Zielonki, Jurajska [petla2] => PĘKOWICE OJCOWSKA [trasa2] => [petla3] => ) [67] => Array ( [numer_linii] => 293 [petla1] => BOREK FAŁĘCKI [trasa] => Zakopiańska, Zawiła, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Krakowska, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Energetyków, Podbory [petla2] => KOPANKA PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [68] => Array ( [numer_linii] => 295 [petla1] => SKAWINA SCK [trasa] => (Skawina) Popiełuszki, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Krzęcin, Grabie [petla2] => GRABIE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [69] => Array ( [numer_linii] => 297 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Galicyjska, (Bibice) Kasztanowa, Kościuszki, (Węgrzce) Warszawska, A10, A9, B4, B1, Dziekanowice, Bosutów [petla2] => BOLEŃ PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [70] => Array ( [numer_linii] => 300 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Balice [petla2] => KRAKÓW AIRPORT [trasa2] => [petla3] => ) [71] => Array ( [numer_linii] => 301 [petla1] => NOWY KLEPARZ [trasa] => Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego, Niepołomska, Zabawa, Mała Wieś, Sułków, Ochmanów, Zakrzów, Podłęże, Staniątki, (Niepołomice) Wielicka, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa [petla2] => NIEPOŁOMICE DWORZEC [trasa2] => [petla3] => ) [72] => Array ( [numer_linii] => 304 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD [trasa] => Ogrodowa, Pawia (powrót: Warszawska), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Asnyka, Piłsudskiego [petla2] => WIELICZKA MIASTO [trasa2] => [petla3] => ) [73] => Array ( [numer_linii] => 307 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Jana Pawła II [petla2] => MICHAŁOWICE P+R [trasa2] => [petla3] => ) [74] => Array ( [numer_linii] => 310 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło, Będkowice [petla2] => BĘDKOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [75] => Array ( [numer_linii] => 337 [petla1] => NOWY KLEPARZ [trasa] => Prądnicka, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka [petla2] => OWCZARY PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) ) ) [3] => Array ( [nazwa_zakladki] => Night trams and buses [tramwaj] => 1 [autobus] => 1 [informacja_kmk] => [data_publikacji] => 16.08.2021 13:45 [data_modyfikacji_linie-kmk] => 21.08.2021 15:39 [data_aktualizacji] => 10.01.2024 14:28 [ukryj_date_aktualizacji] => [wykaz_linii] => Array ( [0] => Array ( [numer_linii] => 62 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II [petla2] => PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA [trasa2] => [petla3] => ) [1] => Array ( [numer_linii] => 64 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja [petla2] => OS. PIASTÓW [trasa2] => [petla3] => ) [2] => Array ( [numer_linii] => 69 [petla1] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa] => Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Pawia, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Siewna, Bociana, Papierni Prądnickich [petla2] => GÓRKA NARODOWA P+R [trasa2] => [petla3] => ) [3] => Array ( [numer_linii] => 601 [petla1] => ZAJEZDNIA NOWA HUTA [trasa] => Ujastek, Al. Solidarności, Orkana, Bulwarowa, Plac Centralny im. Ronalda Reagana, Al. Generała Władysława Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza, Bohomolca, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka [petla2] => MYDLNIKI WAPIENNIK P+R [trasa2] => [petla3] => ) [4] => Array ( [numer_linii] => 603 [petla1] => NA ZAŁĘCZU [trasa] => Sołtysowska, Centralna, Al. Pokoju [petla2] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa2] => [petla3] => ) [5] => Array ( [numer_linii] => 605 [petla1] => ZŁOCIEŃ [trasa] => Domagały, Nad Drwiną, Półłanki, Botewa, Rybitwy, Brandla, Obrońców Modlina, Biskupińska, Dąbka, Mierzeja Wiślana, Lipska, Przewóz, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Grzegórzecka, Wielopole, Dominikańska, Franciszkańska, Podwale, Basztowa (powrót: Westerplatte, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka) [petla2] => TEATR SŁOWACKIEGO [trasa2] => [petla3] => ) [6] => Array ( [numer_linii] => 608 [petla1] => OS. NA STOKU [trasa] => Architektów, Kocmyrzowska, Poległych w Krzesławicach, Władysława Jagiełły, Sandora Petöfiego, Łowińskiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Nad Dłubnią, Kocmyrzowska ,Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Pawia, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Wadowicka, Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla [petla2] => POD FORTEM [trasa2] => [petla3] => ) [7] => Array ( [numer_linii] => 609 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa] => Lubicz (powrót: Pawia), Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa [petla2] => BIELANY [trasa2] => [petla3] => ) [8] => Array ( [numer_linii] => 610 [petla1] => PRĄDNIK CZERWONY [trasa] => Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza, Al. 29 Listopada, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna, Dietla, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Podmokła, Jugowicka, Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony [petla2] => SIDZINA [trasa2] => [petla3] => ) [9] => Array ( [numer_linii] => 611 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Stawowa [petla2] => CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [10] => Array ( [numer_linii] => 612 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka [petla2] => TYNIEC KAMIENIOŁOM [trasa2] => [petla3] => ) [11] => Array ( [numer_linii] => 637 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, Kużnicy Kołłątajowskiej (powrót: Siewna), Al. 29 Listopada, Meiera [petla2] => GÓRKA NARODOWA WSCHÓD [trasa2] => [petla3] => ) [12] => Array ( [numer_linii] => 662 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Wielopole (powrót: Starowiślna), Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II [petla2] => PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA [trasa2] => [petla3] => ) [13] => Array ( [numer_linii] => 664 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja [petla2] => OS. PIASTÓW [trasa2] => [petla3] => ) [14] => Array ( [numer_linii] => 669 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Krowoderskich Zuchów, Doktora Twardego, Al. Słowackiego, Pawia, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Dominikańska, Franciszkańska, św. Gertrudy, Starowiślna (powrót: Wielopole), Na Zjeździe, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej [petla2] => NOWY BIEŻANÓW P+R [trasa2] => [petla3] => ) [15] => Array ( [numer_linii] => 902 [petla1] => DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD [trasa] => Lubicz (powrót: Pawia), Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Olszanicka, Balice [petla2] => KRAKÓW AIRPORT [trasa2] => [petla3] => ) [16] => Array ( [numer_linii] => 903 [petla1] => CZERWONE MAKI P+R [trasa] => Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki [petla2] => SKAWINA [trasa2] => [petla3] => ) [17] => Array ( [numer_linii] => 904 [petla1] => PRĄDNIK BIAŁY [trasa] => Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego, Wrocławska, Al. Słowackiego, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna (powrót: Wielopole), Dietla, Krakowska, Legionów Piłsudskiego, Kalwaryjska, Kamieńskiego, Nowosądecka, Łużycka, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego [petla2] => WIELICZKA MIASTO [trasa2] => [petla3] => ) [18] => Array ( [numer_linii] => 910 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice, Ujazd, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło [petla2] => BĘDKOWICE PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [19] => Array ( [numer_linii] => 915 [petla1] => ŁAGIEWNIKI [trasa] => Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Świątniki Górne [petla2] => ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY [trasa2] => Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno, Wrząsowice, Krzyżańskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Kąpielowa, Zakopiańska [petla3] => ŁAGIEWNIKI ) [20] => Array ( [numer_linii] => 917 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna [petla2] => GÓRNA WIEŚ PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [21] => Array ( [numer_linii] => 918 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów [petla2] => RUDAWA RYNEK [trasa2] => [petla3] => ) [22] => Array ( [numer_linii] => 937 [petla1] => KROWODRZA GÓRKA P+R [trasa] => Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka [petla2] => OWCZARY PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) [23] => Array ( [numer_linii] => 948 [petla1] => BRONOWICE MAŁE [trasa] => Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kolejowa, Rodziny Poganów, Bolechowice, Zelków [petla2] => ZELKÓW PĘTLA [trasa2] => [petla3] => ) ) ) [4] => Array ( [nazwa_zakladki] => Recreational buses [tramwaj] => [autobus] => 1 [informacja_kmk] => [data_publikacji] => 16.08.2021 13:46 [data_modyfikacji_linie-kmk] => 25.06.2022 17:00 [data_aktualizacji] => 6.09.2023 12:00 [ukryj_date_aktualizacji] => [wykaz_linii] => Array ( [0] => Array ( [numer_linii] => LR0 [petla1] => OS. PODWAWELSKIE [trasa] => Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Szyce, Biały Kościół, Czajowice, Ojców [petla2] => OJCÓW ZAMEK [trasa2] => [petla3] => ) [1] => Array ( [numer_linii] => LR2 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Ptaszyckiego, Igołomska, Rzepakowa [petla2] => PRZYLASEK RUSIECKI KĄPIELISKO [trasa2] => [petla3] => ) [2] => Array ( [numer_linii] => 352 [petla1] => CZYŻYNY DWORZEC [trasa] => Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka, Budzyń [petla2] => KRYSPINÓW [trasa2] => [petla3] => ) [3] => Array ( [numer_linii] => 427 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Powstańców Wielkopolskich, Kuklińskiego, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia [petla2] => BAGRY [trasa2] => [petla3] => ) [4] => Array ( [numer_linii] => 434 [petla1] => BABA JAGA [trasa] => Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa [petla2] => ZOO [trasa2] => [petla3] => ) [5] => Array ( [numer_linii] => 497 [petla1] => PODGÓRZE SKA [trasa] => Powstańców Wielkopolskich, Kuklińskiego, Lipska, Mierzeja Wiślana, Sudecka [petla2] => BAGRY TĘŻNIA [trasa2] => [petla3] => ) ) ) )
Published: 16.08.2021 13:45
Modified: 6.09.2023 10:41
1
SALWATOR - Kościuszki, Zwierzyniecka, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Bieńczycka, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
2
CMENTARZ RAKOWICKI - Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki - SALWATOR
3
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Westerplatte, Pawia, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego - KROWODRZA GÓRKA P+R
4
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
5
KROWODRZA GÓRKA P+R - Ździebły-Danowskiego, Doktora Twardego, tunel, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
6
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Saska, estakada, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego, Al. 3 Maja - CICHY KĄCIK
8
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka, Balicka - BRONOWICE MAŁE
9
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza - MISTRZEJOWICE
10
KURDWANÓW P+R - Witosa, Trasa Łagiewnicka, Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska - PLESZÓW
11
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Zakopiańska, Trasa Łagiewnicka, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, estakada, Saska, Lipska - MAŁY PŁASZÓW P+R
13
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka - BRONOWICE
14
BRONOWICE - Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Bieńczycka, Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza - MISTRZEJOWICE
16
BARDOSA - Ptaszyckiego, Al. Jana Pawła II, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza - MISTRZEJOWICE
17
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel - DWORZEC TOWAROWY
18
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Kamienna, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Siewna, Bociana, Papierni Prądnickich - GÓRKA NARODOWA P+R
19
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego - KROWODRZA GÓRKA P+R
20
CICHY KĄCIK - Al. 3 Maja, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Lipska - MAŁY PŁASZÓW P+R
21
OS.PIASTÓW - Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, Al. Andersa, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski, Igołomska - PLESZÓW
22
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski - KOPIEC WANDY
24
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna, Na Zjeździe, Wielicka, Nowosądecka, Witosa - KURDWANÓW P+R
44
DWORZEC TOWAROWY - Kamienna, Al. Słowackiego, Długa, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski - KOPIEC WANDY
49
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska - TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA
50
GÓRKA NARODOWA P+R - Papierni Prądnickich, Bociana, Siewna, Pachońskiego, Sosabowskiego, Ździebły-Danowskiego, Doktora Twardego, Pawia, tunel, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Saska, estakada, Wielicka, Nowosądecka, Witosa, Trasa Łagiewnicka, Zakopiańska - BOREK FAŁĘCKI
52
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW
Published: 16.08.2021 13:43
Modified: 03.04.2024 00:00
100
KOPIEC KOŚCIUSZKI - Wodociągowa, Malczewskiego, Księcia Józefa, Kościuszki - SALWATOR
101
KOPIEC KOŚCIUSZKI - Wodociągowa, Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino, Rondo Grunwaldzkie - OS. PODWAWELSKIE
102
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, Al. Kijowska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Orla, Księcia Józefa - BIELANY
103
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Andersa, Boruty-Spiechowicza, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Niepokalanej Panny Marii - LESISKO
105
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY
106
ŁAGIEWNIKI - Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka - SKOTNIKI SZKOŁA
107
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA - Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa, Niebieska, Żelazowskiego, Krzemieniecka, Drużbackiej - SOBONIOWICE
108
BRONOWICE MAŁE - Na Błonie, Balicka, Armii Krajowej, Conrada, Wizjonerów (powrót z pominięciem Conrada) - WIZJONERÓW
109
CRACOVIA STADION - Kałuży, Al. Krasińskiego, Kościuszki (powrót: Borelowskiego-Lelewela), Księcia Józefa - BIELANY
110
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka - WĘGRZYNOWICE
111
PLESZÓW - Igołomska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Igołomska (linia jednokierunkowa - w przeciwnym kierunku jedzie linia 161) - PLESZÓW
112
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka - TYNIEC KAMIENIOŁOM
113
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Na Załęczu, Siwka, Isep, Ciepłownicza - EC ŁĘG
120
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Ojcowska, Gaik, Władysława Łokietka, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Łokietka, Wybickiego, Doktora Twardego, Prądnica - NOWY KLEPARZ
121
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Zawiła (powrót: Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska), Borkowska, Forteczna, Zawiszy, Doktora Judyma, Banachiewicza, Narvik, Zawiszy, Forteczna, Zagaje, Pronaszków, Homolacsa - KLINY PORANNE
122
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Morcinka - ZESŁAWICE
123
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Lesisko, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Dunikowskiego, Al. Andersa, Wiślicka, Jancarza - MISTRZEJOWICE
124
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Ułanów, Al. Jana Pawła II (powrót: Meissnera) - TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA
125
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Nad Drwiną, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Barbary (powrót: Mała Góra), Ćwiklińskiej, Teligi, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Marii Orwid, Wielicka, Rydygiera - RŻĄKA
127
PODGÓRZE SKA - Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka (powrót: Sarmacka, Strycharska, Kuklińskiego), Płaszowska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia - BAGRY
128
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Lublańska, Młyńska, Meissnera, Lema, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Przewóz, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska - ZAJEZDNIA PŁASZÓW
129
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Stella-Sawickiego, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
130
AZORY - Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Prądnicka, Al. Słowackiego, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
131
PLESZÓW - Igołomska, Szymańskiego, Sasanek, Plastusia, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Branicka, Kąkolowa, Truskawkowa, Rumiankowa - CHAŁUPKI
132
KOMBINAT - Al. Solidarności, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Al. Róż, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Ks. Jancarza, Bohomolca, Dobrego Pasterza, al. 29 Listopada, Warszawska - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
133
ŁAGIEWNIKI - Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej - NOWY BIEŻANÓW P+R
134
CRACOVIA STADION - Kałuży, Al. Focha, Królowej Jadwigi, 28 Lipca 1943, Leśna, Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa - ZOO
135
ŁAGIEWNIKI - Tischnera, Fredry, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Myślenicka), Myślenicka, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich - GOLKOWICE PĘTLA
136
ŁAGIEWNIKI - Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla - POD FORTEM
137
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Al. 29 Listopada, Meiera - OS. GOTYK
138
AZORY - Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu "Skała" AK, Krowoderskich Zuchów, Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek - KOMBINAT
139
PRZYBYSZEWSKIEGO - Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności - KOMBINAT
140
NOWY KLEPARZ - Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Radzikowskiego (powrót: Conrada, Weissa) - RADZIKOWSKIEGO OSIEDLE
141
PLESZÓW - Igołomska, Rzepakowa - PRZYLASEK RUSIECKI
142
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Mrozowa, Blokowa, Darwina, Poległych w Krzesławicach, Architektów - OS. NA STOKU
143
PODGÓRZE SKA - Wielicka, Bieżanowska, Sucharskiego, Jasieńskiego, Zarzyckiego - BIEŻANÓW
144
PRĄDNIK BIAŁY - Piaszczysta, Zielińska, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Al. Kijowska, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, Rydygiera - RŻĄKA
149
SZPITAL OKULISTYCZNY - Osieckiego, Kantorowicka, Kocmyrzowska, Wańkowicza, Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska, Giedroycia, Longinusa Podbipięty - LESISKO
151
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Zawiła (powrót: Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska), Borkowska, Krygowskiego, Bartla - POD FORTEM
152
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka - CMENTARZ OLSZANICA
153
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE - Aleksandry, Mała Góra, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Łaczka, Lipowskiego, Drożdżowa, Bogucicka, Stolarza (powrót: Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki) - BIEŻANÓW POTRZASK
155
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA - Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Herberta, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego (powrót: Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka), Kąpielowa - SWOSZOWICE SKA
158
PODGÓRZE SKA - Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Wrobela - PODWIERZBIE
159
CICHY KĄCIK - Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Miechowity, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW
160
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Łuczanowicka, Godebskiego, Bystronia, Glinik, Organki, tunel w Ruszczy, Za Górą, Jeziorko - RUSZCZA
161
PLESZÓW - Igołomska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Drożyska, Wyciąska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Igołomska (linia jednokierunkowa - w przeciwnym kierunku jedzie linia 111) - PLESZÓW
162
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Dąbrowa, Podgórki Tynieckie - PODGÓRKI TYNIECKIE
163
SZPITAL RYDYGIERA - Łopackiego, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Al. Jana Pawła II, Zachemskiego, Sieroszewskiego, Klasztorna, Półłanki, Nad Drwiną, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Barbary (powrót: Mała Góra), Ćwiklińskiej, Aleksandry - NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE
164
PIASKI NOWE - Nowosądecka, Łużycka, Trybuny Ludów, Sławka, Puszkarska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Armii Krajowej, Balicka, Brzezińskiego - MYDLNIKI WAPIENNIK P+R
168
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Conrada, Stawowa (powrót: Stawowa, Jasnogórska) - CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
169
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA - Sławka, Malborska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Bociana - PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD
171
PLESZÓW - Igołomska, Wiatra, Pysocice, Kościelnicka, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka - WRÓŻENICE
172
BRONOWICE MAŁE - Balicka (powrót: Balicka, Lindego), Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności - KOMBINAT
173
AZORY - Weissa, Conrada, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Aleksandry - NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE
174
KOMBINAT - Al. Solidarności, Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego - OS. KURDWANÓW
175
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Poronińska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony - SIDZINA
176
KOSTRZE OSP - Tyniecka, Widłakowa - BODZÓW
178
MISTRZEJOWICE - Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera - ŁAGIEWNIKI
179
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego - OS. KURDWANÓW
180
OS. NA STOKU - Architektów, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Geodetów, Grębałowska (powrót: Stokowa, Studzienna) - GRĘBAŁÓW
181
PLESZÓW - Igołomska, Nadbrzezie, Suchy Jar, Karowa, Dymarek - KUJAWY
182
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Kupały, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów - OS. NA STOKU
184
STAROWIŚLNA - Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY
189
NOWY KLEPARZ - Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa - PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA
191
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Forteczna, Krygowskiego, Bartla - POD FORTEM
192
OLSZANICA BORY - Olszanicka, Chełmska, Al. Kasztanowa, Al. Modrzewiowa, Królowej Jadwigi, Al. Focha, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia - DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD
193
GÓRKA NARODOWA P+R - Papierni Prądnickich, Banacha, Al. 29 Listopada, Powstańców, Strzelców, Powstańców, Piasta Kołodzieja, Popielidów, Kruszwicka, Mikołjaczyka, Obrońców Krzyża, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót ul. Orkana), al. Jana Pawła II, Zachemskiego, Sieroszewskiego, Klasztorna, Podbipięty - LESISKO
194
POD FORTEM - PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD - KROWODRZA GÓRKA P+R
196
ŁAGIEWNIKI - Zakopiańska, Trasa Łagiewnicka, Kobierzyńska, Lubostroń, Bunscha, Mochnaniec, Skotnicka, Kozienicka, Wujka (powrót: Paska) - KOZIENICKA
198
MISTRZEJOWICE - Ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Kupały, Okulickiego, Mistrzejowicka, Morcinka, Kantowicka - ZAKOLE
199
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka - MYDLNIKI WAPIENNIK P+R
405
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia, Al. 29 Listopada, Majora, Powstańców, Strzelców, Prądnik Czerwony, Strzelców, Powstańców (linia jednokierunkowa - powrót jako kurs wariantowy linii 105) - CMENTARZ BATOWICE
413
RONDO CZYŻYŃSKIE - Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska - NA ZAŁĘCZU
420
NOWY KLEPARZ - Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Łokietka, Batalionu „Skała” AK, Wyki, Pachońskiego, Łokietka, Gaik - TONIE
422
ALEJA PRZYJAŹNI - Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Osieckiego, Kantorowicka, Zakole, Kantorowicka, Morcinka - ZESŁAWICE
424
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Meissnera, Al. Jana Pawła II, Ułanów (powrót: Ułanów, Pilotów) - UGOREK
425
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Agatowa - ZŁOCIEŃ
433
ŁAGIEWNIKI - Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego, Cechowa - PIASKI WIELKIE
442
CMENTARZ PRĄDNIK CZERWONY - Powstańców, Strzelców, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Mrozowa, Blokowa, Darwina, Poległych w Krzesławicach, Architektów - OS. NA STOKU
469
PRĄDNIK BIAŁY WSCHÓD - Bociana, Siewna, Mackiewicza, Opolska, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Malborska, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa (linia jednokierunkowa - powrót jako kurs wariantowy linii 169) - PIASKI WIELKIE
475
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony - SIDZINA
476
CZERWONE MAKI P+R - Mochnaniec, Skotnicka, Winnicka, Tyniecka - KOSTRZE OSP
482
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza - MISTRZEJOWICE
494
POD FORTEM - Bartla, Krygowskiego, Borkowska, Zawiła, Kobierzyńska, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Al. Kijowska, Wrocławska, Stachiewicza, Makowskiego - AZORY
501
CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA - Stawowa, Chełmońskiego, Jasnogórska, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Dunikowskiego, Mikołajczyka (powrót: Broniewskiego, Al. Andersa), Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności - BULWAROWA
502
CRACOVIA STADION - Kałuży, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa - ALEJA PRZYJAŹNI
503
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE - Aleksandry, Mała Góra, Wielicka, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Kamieńskiego, Al. 29 Listopada (powrót: Meiera) - GÓRKA NARODOWA P+R
511
CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA - Stawowa, Jasnogórska, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów - OS. NA STOKU
513
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Bratysławska (powrót ul. Pielęgniarek), Prądnicka, aleje Trzech Wieszczów, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego - MIEJSKIE CENTRUM OPIEKI
537
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Wita Stwosza, Al. 29 Listopada, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Siewna, Dożynkowa - WITKOWICE
572
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa - ALEJA PRZYJAŹNI
578
MISTRZEJOWICE - Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera, Brożka, Grota-Roweckiego, Bobrzyńskiego - CZERWONE MAKI P+R
Published: 16.08.2021 13:45
Modified: 26.02.2024 4:30
200
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Jerzmanowice, Gotkowice - PRZEGINIA KOŚCIÓŁ
202
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Wola Luborzycka, Goszyce, Skrzeszowice - ŁOSOSKOWICE REMIZA
203
CZERWONE MAKI P+R - Mochnaniec, Skotnicka, Winnicka, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka, (Skawina) Tyniecka, Wojska Polskiego, Tyniecka, Piastowska, Żwirowa, Energetyków, Obwodnica, Tyniecka, Mickiewicza, Pokoju, Krakowska, Popiełuszki - SKAWINA
204
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Zawiła, Zakopiańska, Borek Fałęcki, Zakopiańska, Jugowicka, Podmokła, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego - WIELICZKA MIASTO
207
KROWODRZA GÓRKA P+R - Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowicka - TROJANOWICE PĘTLA
209
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Mników - MNIKÓW SKAŁY
211
PLESZÓW - Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, (Niepołomice) Brzeska, Kolejowa, 3 Maja, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Batorego, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska - CHOBOT LEŚNICZÓWKA
212
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Głęboka, Karniów - CZULICE KOŚCIÓŁ
213
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Gołuchowice, Polanka Hallera, Krzęcin - KRZĘCIN PĘTLA
214
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Kuryłowicza, Drużbackiej, Golkowice, Grabówki - PODSTOLICE CENTRUM
215
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, (Świątniki Górne) Krakowska, Bruchnalskiego, Bielowicza, Rzeszotary - RZESZOTARY PANCIAWA PĘTLA
217
GÓRKA NARODOWA P+R - Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, A1, A10, C1 - WĘGRZCE PĘTLA
218
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów, (Zabierzów) Śląska, Kolejowa, Rodziny Poganów - ZABIERZÓW MŁYN
219
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Piekary, Rączna, Ściejowice - JEZIORZANY PĘTLA
220
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Pachońskiego, Władysława Łokietka, Modlnica, Giebułtów - GIEBUŁTÓW MORGI
221
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Łutnia, Brzegi, Grabie, (Niepołomice) Krakowska, Grabska, Płaszowska, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa - NIEPOŁOMICE DWORZEC
222
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Marszowice, Polanowice, Niedźwiedź, Ratajów, (Słomniki) Jana Zagłoby, Krakowska, Słomniki Rynek, Kościuszki, Osiedle Świerczewskiego - SŁOMNIKI OSIEDLE
223
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Facimiech, Wielkie Drogi, Jaśkowice, Brzezinka - BRZEŹNICA DWORZEC
224
CENTRUM JP II - Totus Tuus, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Sadowa, Kościuszki, Janińska, Klaśnieńska, Daniłowicza, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Goliana, Piłsudskiego - WIELICZKA MIASTO
225
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Ochojno, Rzeszotary, (Świątniki Górne) Bielowicza, Bruchnalskiego - ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY
227
KROWODRZA GÓRKA P+R - Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Garlicka, Garlica Murowana, Garlica Duchowna, Wola Zachariaszowska - GÓRNA WIEŚ PĘTLA
228
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Rząska, Balice, Aleksandrowice, Morawica - CHROSNA PĘTLA
229
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Kaszów, Zagacie, Czernichów, Kłokoczyn, Rusocice - KAMIEŃ SZKOŁA
230
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice - UJAZD PĘTLA
232
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Łuczyce, Sadowie - GOSZCZA DWOREK
233
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, Wrony, Działowskiego, Prażmowskiego, Petrażyckiego, (Skawina) Graniczna, Wyspiańskiego, Kopernika, Korabnicka, Popiełuszki, Jana Pawła II - SKAWINA
234
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE - Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska, Sucharskiego, Czarnochowice, Kokotów - WĘGRZCE WIELKIE PĘTLA
235
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Libertów, (Skawina) Leśna, Korabnicka, Popiełuszki, Kazimierza Wielkiego, Pokoju, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Ochodza - OCHODZA ODWIŚLE
238
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Śląska, Kochanów, Rudawa, Młynka - MŁYNKA PĘTLA
239
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Rączna, Ściejowice, Jeziorzany - WOŁOWICE KAPLICZKA
240
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Władysława Łokietka, Na Zielonki, Jurajska - PĘKOWICE OJCOWSKA
242
KOMBINAT - Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Krzysztoforzyce - KRZYSZTOFORZYCE PĘTLA
243
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, (Skawina) Graniczna, Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Niepodległości - SKAWINA SCK
244
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE - Aleksandry, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Kasztanowa, Sadowa, Kościuszki, Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego - WIELICZKA MIASTO
245
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Chorowice, Kulerzów, Buków - SKAWINA
247
GÓRKA NARODOWA P+R - Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki - BIBICE RYNEK
248
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kolejowa, Rodziny Poganów, Bolechowice, Zelków - ZELKÓW PĘTLA
249
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Liszki, Kaszów, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa - CZERNICHÓW RYNEK
250
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Reduta, Batowicka, (Węgrzce) B3, B1, Dziekanowice, Batowice, Raciborowice, Zastów - ZASTÓW PĘTLA
253
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Konstytucji 3 Maja, Żwirki i Wigury, Radziszowska, Radziszów - WOLA RADZISZOWSKA PĘTLA
254
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Swoszowice SKA, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Landaua, Niewodniczańskiego, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich, Golkowice - GRABÓWKI PĘTLA
255
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Lusina - GAJ ZADZIELE - Zakopiańska - BOREK FAŁĘCKI
257
GÓRKA NARODOWA P+R - Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Warszawka, Narama - NARAMA REMIZA
258
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kmity, Szczyglice, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Brzoskwinia - NIELEPICE PĘTLA
259
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Rączna, Dąbrowa Szlachecka, Wołowice - CZERNICHÓW RYNEK
260
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Książniczki, Młodziejowice, (Michałowice) Podedworze, Dąbrowskich, Krakowska, Pałęgi, Masłomiąca, Więcławice, Zagórzyce Stare, Zagórzyce Dworskie, Zagórzyce Stare, Więcławice - PIELGRZYMOWICE PĘTLA
262
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Pietrzejowice - RAWAŁOWICE KAPLICZKA
263
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów - RADZISZÓW PKP
264
MAŁY PŁASZÓW P+R - Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Śliwiaka, Trakt Papieski, Brzegi - GRABIE KOŚCIÓŁ
265
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego (powrót: Szybisko, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego), Lusina, Konary - KONARY PĘTLA
267
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, (Zielonki) Marszowiecka, Galicyjska, Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Korzkiew, Grębynice, Maszyce, Smardzowice, Cianowice - SKAŁA RYNEK
268
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Ujazd, Brzezie, Zabierzów Młyn, Bolechowice - KARNIOWICE PĘTLA
269
SALWATOR - Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Cholerzyn, Mników, Czułów, Rybna, Przeginia Duchowna - CZUŁÓWEK KAPLICZKA
270
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Zastów, Wiktorowice, Maciejowice, Wiktorowice - PIELGRZYMOWICE PĘTLA
271
PLESZÓW - Igołomska, Wiatra, Pysocice, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka, Sawy-Calińskiego - CZULICE KOŚCIÓŁ
272
KOMBINAT - Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Dojazdów, Sulechów, Kocmyrzów - KOCMYRZÓW-LUBORZYCA URZĄD GMINY
273
SKAWINA SCK - (Skawina) Popiełuszki, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Radziszów, Jurczyce, Gołuchowice, Polanka Hallera - POLANKA HALLERA CENTRUM
274
PODGÓRZE SKA - Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Gdowska, Lednica Górna, Tomaszkowice, Przecieczany, Biskupice - TRĄBKI PĘTLA
275
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany - WŁOSAŃ CENTRUM
277
GÓRKA NARODOWA P+R - Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Górna, Narama, Krasieniec Stary, Krasieniec Zakupny - IWANOWICE DWORSKIE PĘTLA
278
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Bolechowice, Zabierzów Młyn, Bolechowice, Więckowice, Kobylany, Brzezinka, Rudawa, Radwanowice, Pisary, Rudawa, Młynka, Nawojowa Góra - KRZESZOWICE DWORZEC AUTOBUSOWY
280
GÓRKA NARODOWA P+R - Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki, Na Czekaj, Warszawska, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Górna Wieś, Wola Zachariaszowska, Garliczka - OWCZARY PĘTLA
283
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki - SKAWINA
284
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE - Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska, Popiełuszki, Weigla, Pruszyńskiego, Potrzask, (Wieliczka) Wygoda, Czarnochowska, Goliana, Powstania Warszawskiego, Dembowskiego - WIELICZKA CENTRUM
285
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Konary, Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno - OCHOJNO REMIZA
287
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa - ZIELONKI MARSZOWIEC PĘTLA
290
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Władysława Łokietka, Starego Wiarusa, Pękowicka, (Zielonki) Słoneczna, Lawendowa, Na Popielówkę, Ks. A. Zięby, (Kraków) Na Zielonki, Jurajska - PĘKOWICE OJCOWSKA
293
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Zawiła, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Krakowska, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Energetyków, Podbory - KOPANKA PĘTLA
295
SKAWINA SCK - (Skawina) Popiełuszki, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Krzęcin, Grabie - GRABIE PĘTLA
297
KROWODRZA GÓRKA P+R - Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Galicyjska, (Bibice) Kasztanowa, Kościuszki, (Węgrzce) Warszawska, A10, A9, B4, B1, Dziekanowice, Bosutów - BOLEŃ PĘTLA
300
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Balice - KRAKÓW AIRPORT
301
NOWY KLEPARZ - Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego, Niepołomska, Zabawa, Mała Wieś, Sułków, Ochmanów, Zakrzów, Podłęże, Staniątki, (Niepołomice) Wielicka, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa - NIEPOŁOMICE DWORZEC
304
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Ogrodowa, Pawia (powrót: Warszawska), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Asnyka, Piłsudskiego - WIELICZKA MIASTO
307
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Jana Pawła II - MICHAŁOWICE P+R
310
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło, Będkowice - BĘDKOWICE PĘTLA
337
NOWY KLEPARZ - Prądnicka, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka - OWCZARY PĘTLA
Published: 16.08.2021 13:45
Modified: 10.01.2024 14:28
62
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II - PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA
64
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW
69
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Pawia, Doktora Twardego, Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Siewna, Bociana, Papierni Prądnickich - GÓRKA NARODOWA P+R
601
ZAJEZDNIA NOWA HUTA - Ujastek, Al. Solidarności, Orkana, Bulwarowa, Plac Centralny im. Ronalda Reagana, Al. Generała Władysława Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza, Bohomolca, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka - MYDLNIKI WAPIENNIK P+R
603
NA ZAŁĘCZU - Sołtysowska, Centralna, Al. Pokoju - CZYŻYNY DWORZEC
605
ZŁOCIEŃ - Domagały, Nad Drwiną, Półłanki, Botewa, Rybitwy, Brandla, Obrońców Modlina, Biskupińska, Dąbka, Mierzeja Wiślana, Lipska, Przewóz, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Grzegórzecka, Wielopole, Dominikańska, Franciszkańska, Podwale, Basztowa (powrót: Westerplatte, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka) - TEATR SŁOWACKIEGO
608
OS. NA STOKU - Architektów, Kocmyrzowska, Poległych w Krzesławicach, Władysława Jagiełły, Sandora Petöfiego, Łowińskiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Nad Dłubnią, Kocmyrzowska ,Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Pawia, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Wadowicka, Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla - POD FORTEM
609
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Lubicz (powrót: Pawia), Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa - BIELANY
610
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza, Al. 29 Listopada, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna, Dietla, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Podmokła, Jugowicka, Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony - SIDZINA
611
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Stawowa - CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
612
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka - TYNIEC KAMIENIOŁOM
637
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, Kużnicy Kołłątajowskiej (powrót: Siewna), Al. 29 Listopada, Meiera - GÓRKA NARODOWA WSCHÓD
662
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Wielopole (powrót: Starowiślna), Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II - PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA
664
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW
669
KROWODRZA GÓRKA P+R - Krowoderskich Zuchów, Doktora Twardego, Al. Słowackiego, Pawia, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Dominikańska, Franciszkańska, św. Gertrudy, Starowiślna (powrót: Wielopole), Na Zjeździe, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej - NOWY BIEŻANÓW P+R
902
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Lubicz (powrót: Pawia), Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Olszanicka, Balice - KRAKÓW AIRPORT
903
CZERWONE MAKI P+R - Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki - SKAWINA
904
PRĄDNIK BIAŁY - Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego, Wrocławska, Al. Słowackiego, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna (powrót: Wielopole), Dietla, Krakowska, Legionów Piłsudskiego, Kalwaryjska, Kamieńskiego, Nowosądecka, Łużycka, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego - WIELICZKA MIASTO
910
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice, Ujazd, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło - BĘDKOWICE PĘTLA
915
ŁAGIEWNIKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Świątniki Górne - ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY - Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno, Wrząsowice, Krzyżańskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Kąpielowa, Zakopiańska - ŁAGIEWNIKI
917
KROWODRZA GÓRKA P+R - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna - GÓRNA WIEŚ PĘTLA
918
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów - RUDAWA RYNEK
937
KROWODRZA GÓRKA P+R - Ździebły-Danowskiego, Sosabowskiego, Pachońskiego, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka - OWCZARY PĘTLA
948
BRONOWICE MAŁE - Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kolejowa, Rodziny Poganów, Bolechowice, Zelków - ZELKÓW PĘTLA
Published: 16.08.2021 13:46
Modified: 6.09.2023 12:00
LR0
OS. PODWAWELSKIE - Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Szyce, Biały Kościół, Czajowice, Ojców - OJCÓW ZAMEK
LR2
CZYŻYNY DWORZEC - Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Ptaszyckiego, Igołomska, Rzepakowa - PRZYLASEK RUSIECKI KĄPIELISKO
352
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka, Budzyń - KRYSPINÓW
427
PODGÓRZE SKA - Powstańców Wielkopolskich, Kuklińskiego, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia - BAGRY
434
BABA JAGA - Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa - ZOO
497
PODGÓRZE SKA - Powstańców Wielkopolskich, Kuklińskiego, Lipska, Mierzeja Wiślana, Sudecka - BAGRY TĘŻNIA