1 / 2018 - ZTP Kraków

 • AKTUALIZACJA: Zasady honorowania biletów POLREGIO

  Informacja
  Nie dotyczy autobusów
  Dotyczy tramwajów
  od 23.03.2018
  Honorowanie biletów POLREGIO

  Szanowni Pasażerowie!

  W związku z pracami modernizacyjnymi na terenie krakowskiego węzła kolejowego prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury (PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.), od dnia 11.03.2018 r. nastąpią w godzinach 9.30-14.30 przerwy w ruchu kolejowym na odcinku Kraków Główny – Kraków Płaszów – Kraków Bieżanów – Podłęże (linia PKP PLK nr 91 Kraków Główny – Medyka). Dodatkowo w związku z modernizacją linii PKP PLK nr 94 i 97 na odcinku Kraków Płaszów – Skawina – Sucha Beskidzka, wraz z całodobową przerwą w ruchu pociągów na odcinku Skawina – Sucha Beskidzka,  wprowadza się następujące zasady honorowania biletów POLREGIO:

  Pasażerowie z biletami wydanymi na przejazdy pociągami POLREGIO, ważnymi w danym dniu i uprawniającymi do podróży pomiędzy stacjami Kraków Główny – Kraków Płaszów, mogą skorzystać z połączeń Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

  • w tramwajach na trasie linii 3 na odcinku Dworcowa – Dworzec Główny Zachód;
  • w tramwajach na trasie linii 50 na odcinku Dworzec Płaszów Estakada – Dworzec Główny Tunel.

  Powyższe dotyczy również pasażerów PKP Intercity przy podróżach z/do Krakowa, którzy na podstawie posiadanych biletów są uprawnieni do kontynuowania podróży odpowiednio do/z stacji Kraków Główny albo Kraków Płaszów pociągami POLREGIO.

  W związku z zamknięciem torów na linii 94 na odcinku Kraków Płaszów – Kraków Bonarka, w terminie od 15 października 2021 r. do 11 grudnia 2021 r. wprowadza się następujące zasady honorowania biletów POLREGIO:
  Pasażerowie z biletami wydanymi na przejazdy pociągami POLREGIO, ważnymi w danym dniu i uprawniającymi do podróży pomiędzy stacjami Kraków Główny – Kraków Bonarka, mogą skorzystać z połączeń Komunikacji Miejskiej w Krakowie w tramwajach na trasie linii 19 na odcinku Łagiewniki ZUS – Dworzec Główny Tunel.

  Dodatkowe informacje na temat połączeń zastępczych POLREGIO, można znaleźć na stronie Operatora.

  FacebookTwitterShare