346 / 2022 - ZTP Kraków

 • Prace kanalizacyjne na ul. Ułanów

  od 12.09.2022
  124

  Szanowni Pasażerowie,

  Uprzejmie informujemy, że w związku z budową kanalizacji wodociągowej i sanitarnej w rejonie ul. Ułanów i Al. Jana Pawła II, od dnia 12.09.2022 r. (poniedziałek) zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu na ul. Ułanów, na odcinku od Al. Jana Pawła II do ul. Łąkowej (ruch tylko w kierunku ul. Ugorek).

  W związku z powyższym linia 124 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej:

  • w kierunku TAURON Arena Kraków Wieczysta: Os. Podwawelskie – … – przystanek Ugorek 02 – Ugorek – Meissnera – Al. Jana Pawła II – TAURON Arena Kraków Wieczysta 08 (tymczasowy przystanek końcowo-początkowy na Al. Jana Pawła II w kierunku Ronda Czyżyńskiego);
  • w kierunku Os. Podwawelskiego: TAURON Arena Kraków Wieczysta 08 – Al. Jana Pawła II – Ułanów – Ugorek – przystanek Meissnera 01 – … – Os. Podwawelskie.

  Rozkład jazdy zostanie zmieniony w związku z remontem. Odjazdy z przystanku początkowego TAURON Arena Kraków Wieczysta 08 (w tymczasowo zmienionej lokalizacji) będą realizowane 2 minuty wcześniej niż w normalnym rozkładzie jazdy. Godziny odjazdów z pozostałych przystanków pozostaną bez zmian.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  FacebookTwitterShare