6 / 2021 - ZTP Kraków

 • Remont torowiska na ul. Ujastek

  Remont
  Dotyczy autobusów
  Dotyczy tramwajów
  od 17.07.2021
  4, 16, 21, 22, 704

  Szanowni Pasażerowie,

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 17.07.2021 r. (sobota) rozpocznie się remont torowiska w ciągu ul. Ujastek. W związku z tym będzie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Kombinat – Wiadukty i zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (stan na dzień 16.08.2021 r.):

  • linia 4 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionejBronowice Małe – … – al. Solidarności – Ujastek Mogilski – Kopiec Wandy. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian;
  • linie 16, 21, 22 – stałe trasy pozostaną bez zmian. Zostaną wprowadzone zmiany tras kursów wariantowych realizowanych w godzinach porannych i wieczornych;
  • linia 704 – zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa kursująca po następującej trasie: Kombinat – Ujastek – Łowińskiego – Kocmyrzowska – Wzgórza Krzesławickie (powrót: Architektów – Poległych w Krzesławicach). Linia będzie obsługiwać następujące przystanki: Kombinat, Zajezdnia Nowa Huta, Elektromontaż, Darwina (tylko w kierunku Wzgórz Krzesławickich), Wzgórza Krzesławickie (końcowo-początkowy na ul. Kocmyrzowskiej, przed skrętem w lewo w ul. Architektów), Architektów (tylko w kierunku Kombinatu), Os. Na Stoku Szkoła (tylko w kierunku Kombinatu), Wiadukty (tylko w kierunku Kombinatu). Linia będzie kursować z częstotliwością jak linia 4.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  Schemat linii tramwajowych - zmiany czasowe
  Zasady zachowania ważności biletów

  Bilety okresowe wykupione na linię 4 zachowują ważność na stałej i zmienionej trasie tej linii oraz na całej trasie linii 704 oraz dodatkowo:

  • na trasie linii 122/422 na odcinku Wzgórza Krzesławickie – Aleja Przyjaźni;
  • na trasie linii 142 na odcinku Os. Na Stoku – Aleja Róż.
  FacebookTwitterShare