6 / 2021 - ZTP Kraków

 • Remont torowiska na ul. Ujastek

  od 17.07.2021
  4, 16, 21, 22, 704

  Szanowni Pasażerowie,

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 17.07.2021 r. (sobota) rozpocznie się remont torowiska w ciągu ul. Ujastek. W związku z tym będzie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Kombinat – Wiadukty i zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (stan na dzień 16.08.2021 r.):

  • linia 4 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionejBronowice Małe – … – al. Solidarności – Ujastek Mogilski – Kopiec Wandy. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian;
  • linie 16, 21, 22 – stałe trasy pozostaną bez zmian. Zostaną wprowadzone zmiany tras kursów wariantowych realizowanych w godzinach porannych i wieczornych;
  • linia 704 – zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa kursująca po następującej trasie: Kombinat – Ujastek – Łowińskiego – Kocmyrzowska – Wzgórza Krzesławickie (powrót: Architektów – Poległych w Krzesławicach). Linia będzie obsługiwać następujące przystanki: Kombinat, Zajezdnia Nowa Huta, Elektromontaż, Darwina (tylko w kierunku Wzgórz Krzesławickich), Wzgórza Krzesławickie (końcowo-początkowy na ul. Kocmyrzowskiej, przed skrętem w lewo w ul. Architektów), Architektów (tylko w kierunku Kombinatu), Os. Na Stoku Szkoła (tylko w kierunku Kombinatu), Wiadukty (tylko w kierunku Kombinatu). Linia będzie kursować z częstotliwością jak linia 4.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  Schemat linii tramwajowych – zmiany czasowe
  Zasady zachowania ważności biletów

  Bilety okresowe wykupione na linię 4 zachowują ważność na stałej i zmienionej trasie tej linii oraz na całej trasie linii 704 oraz dodatkowo:

  • na trasie linii 122/422 na odcinku Wzgórza Krzesławickie – Aleja Przyjaźni;
  • na trasie linii 142 na odcinku Os. Na Stoku – Aleja Róż.
  FacebookTwitterShare