62 / 2021 - ZTP Kraków

 • XVIII Bieg Skawiński

  dnia 19.09.2021
  253

  Szanowni Pasażerowie,

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.09.2021 r. (niedziela)  w godz. od ok. 14:00 do ok. 16:30 na terenie Gminy Skawina odbędzie się XVIII Bieg Skawiński oraz IX Bieg Skawiński na rolkach.

  W związku z zamknięciem dróg na czas biegów linia 253 zostanie skierowana na trasę czasowo zmienioną: od pętli Czerwone Maki P+R do przystanku Skawina Rzepnik bez zmian, następnie po trasie linii 263 do przystanku Radziszów Kładka, dalej ul. Brzegi w Radziszowie, mostem nad Skawinką, ul. Jana Pawła II i ul. Zadworze w Radziszowie, gdzie od przystanku Radziszów Zadworze linia wróci na swoją stałą trasę do Woli Radziszowskiej Pętli.

  Na trasie objazdowej linia zatrzymywać się będzie na dodatkowych przystankach: Skawina Cmentarz (tylko w kierunku Krakowa), Skawina Rynek, Skawina Szkoła, Skawina Sąd, Skawina Koncentraty, Rzozów Baseny, Rzozów I, Rzozów Skotnica, Rzozów Zagonnie, Rzozów PKP, Radziszów Kładka.

  Bez obsługi dla linii 253 pozostaną przystanki: Skawina Cmentarz (tylko w kierunku Radziszowa), Skawina Popiełuszki, Skawina Ajka, Skawina Centrum Sportowe, Skawina Radziszowska, Skawina Groble, Skawina Os. Radziszowskie, Skawina Nad Potokiem, Radziszów Kamionna, Radziszów Centrum.

  Trasa objazdowa będzie dotyczyć następujących kursów: z Czerwonych Maków P+R o godz. 13:55 i 16:05 oraz z Woli Radziszowskiej Pętli o godz. 14:50.

  Za utrudnienia przepraszamy!

  FacebookTwitterShare