Linie KMK

Dotyczy tramwajów
Opublikowano: 16.08.2021 13:45
Zmodyfikowano: 19.08.2021 13:43
1
SALWATOR – Kościuszki, Zwierzyniecka, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Bieńczycka, Kocmyrzowska – WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
2
CMENTARZ RAKOWICKI – Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki – SALWATOR
3
NOWY BIEŻANÓW P+R – Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Westerplatte, Pawia, Doktora Twardego – KROWODRZA GÓRKA
4
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Kocmyrzowska – WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
5
KROWODRZA GÓRKA – Doktora Twardego, tunel, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Kocmyrzowska – WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
6
KURDWANÓW P+R – Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Zwierzyniecka, Kościuszki – SALWATOR
8
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka, Balicka – BRONOWICE MAŁE
9
NOWY BIEŻANÓW P+R – Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza – MISTRZEJOWICE
10
ŁAGIEWNIKI – Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska – PLESZÓW
11
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Wielicka, estakada, Saska, Lipska – MAŁY PŁASZÓW P+R
12
ŁAGIEWNIKI – Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska – TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA
13
NOWY BIEŻANÓW P+R – Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka – BRONOWICE
14
BRONOWICE – Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Bieńczycka, Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza – MISTRZEJOWICE
16
BARDOSA – Ptaszyckiego, Al. Jana Pawła II, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza – MISTRZEJOWICE
17
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel – DWORZEC TOWAROWY
18
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Kamienna, Doktora Twardego – KROWODRZA GÓRKA
19
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel – DWORZEC TOWAROWY
20
CICHY KĄCIK – Al. 3 Maja, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Lipska – MAŁY PŁASZÓW P+R
21
OS.PIASTÓW – Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, Al. Andersa, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski, Igołomska – PLESZÓW
22
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski – KOPIEC WANDY
24
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna, Na Zjeździe, Wielicka, Nowosądecka, Witosa – KURDWANÓW P+R
44
DWORZEC TOWAROWY – Kamienna, Al. Słowackiego, Długa, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek Mogilski – KOPIEC WANDY
49
NOWY BIEŻANÓW P+R – Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Mogilska – TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA
50
KROWODRZA GÓRKA – Doktora Twardego, Pawia, tunel, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Saska, estakada, Wielicka, Nowosądecka, Witosa – KURDWANÓW P+R
52
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja – OS. PIASTÓW
Dotyczy autobusów
Opublikowano: 16.08.2021 13:43
Zmodyfikowano: 19.08.2021 13:45
100
KOPIEC KOŚCIUSZKI – Wodociągowa, Malczewskiego, Księcia Józefa, Kościuszki – SALWATOR
101
KOPIEC KOŚCIUSZKI – Wodociągowa, Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino, Rondo Grunwaldzkie – OS. PODWAWELSKIE
102
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, Al. Kijowska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Orla, Księcia Józefa – BIELANY
103
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Andersa, Boruty-Spiechowicza, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Niepokalanej Panny Marii – LESISKO
105
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców – PRĄDNIK CZERWONY
106
ŁAGIEWNIKI – Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka – SKOTNIKI SZKOŁA
107
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA – Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa, Niebieska, Żelazowskiego, Krzemieniecka, Drużbackiej – SOBONIOWICE
109
CRACOVIA STADION – Kałuży, Al. Krasińskiego, Kościuszki (powrót: Borelowskiego-Lelewela), Księcia Józefa – BIELANY
110
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka – WĘGRZYNOWICE
111
PLESZÓW – Igołomska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Igołomska (linia jednokierunkowa – w przeciwnym kierunku jedzie linia 161) – PLESZÓW
112
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka – TYNIEC KAMIENIOŁOM
113
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Na Załęczu, Siwka, Isep, Ciepłownicza – EC ŁĘG
114
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Chełmońskiego, Stawowa (powrót: Stawowa, Jasnogórska) – CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
116
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Mochnaniec, Skotnicka, Kozienicka, Wujka (powrót: Paska) – KOZIENICKA
117
KOMBINAT – Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego – ŁUCZANOWICE
120
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Ojcowska, Gaik, Władysława Łokietka, Pachońskiego, Wyki, Batalionu “Skała” AK, Krowoderskich Zuchów – KROWODRZA GÓRKA
121
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Zawiła, Borkowska, Forteczna, Zagaje, Pronaszków, Homolacsa – KLINY PORANNE
122
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Morcinka – ZESŁAWICE
123
MAŁY PŁASZÓW P+R – Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Lesisko, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Dunikowskiego, Al. Andersa, Wiślicka, Jancarza – MISTRZEJOWICE
124
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Ułanów, Al. Jana Pawła II (powrót: Meissnera) – TAURON ARENA KRAKÓW WIECZYSTA
125
SZPITAL RYDYGIERA – Łopackiego, Broniewskiego, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Agatowa, Domagały – ZŁOCIEŃ
127
PODGÓRZE SKA – Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka (powrót: Sarmacka, Strycharska, Kuklińskiego), Płaszowska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia – BAGRY
128
PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Lublańska, Młyńska, Meissnera, Lema, Al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska – ZAJEZDNIA PŁASZÓW
129
CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Stella-Sawickiego, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) – DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
130
AZORY – Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Prądnicka, Al. Słowackiego, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) – DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
131
PLESZÓW – Igołomska, Szymańskiego, Sasanek, Plastusia, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Branicka, Kąkolowa, Truskawkowa, Rumiankowa – CHAŁUPKI
132
KOMBINAT – Al. Solidarności, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Opolska, Prądnicka, Bratysławska (powrót: Pielęgniarek), Doktora Twardego, Prądnicka – NOWY KLEPARZ
133
ŁAGIEWNIKI – Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Aleksandry – NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE
134
CRACOVIA STADION – Kałuży, Al. Focha, Królowej Jadwigi, 28 Lipca 1943, Leśna, Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa – ZOO
135
ŁAGIEWNIKI – Tischnera, Fredry, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Totus Tuus, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Myślenicka), Myślenicka, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich – GOLKOWICE PĘTLA
136
ŁAGIEWNIKI – Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla – POD FORTEM
137
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Al. 29 Listopada, Meiera – GÓRKA NARODOWA WSCHÓD
138
AZORY – Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu “Skała” AK, Krowoderskich Zuchów, Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek – KOMBINAT
139
MYDLNIKI WAPIENNIK P+R – Balicka, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności – KOMBINAT
140
NOWY KLEPARZ – Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego (powrót: Conrada) – RADZIKOWSKIEGO OSIEDLE
141
PLESZÓW – Igołomska, Rzepakowa – PRZYLASEK RUSIECKI
142
CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Kocmyrzowska, Poległych w Krzesławicach, Architektów – OS. NA STOKU
143
PODGÓRZE SKA – Wielicka, Bieżanowska, Sucharskiego, Jasieńskiego, Zarzyckiego – BIEŻANÓW
144
PRĄDNIK BIAŁY – Piaszczysta, Zielińska, Pachońskiego, Wyki, Batalionu “Skała” AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, Al. Kijowska, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, Rydygiera – RŻĄKA
148
KOMBINAT – Ujastek, Mrozowa, Blokowa, Łowińskiego – WALCOWNIA – Łowińskiego, Mrozowa, Ujastek – KOMBINAT
149
SZPITAL OKULISTYCZNY – Osieckiego, Kantorowicka, Kocmyrzowska, Wańkowicza, Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska, Giedroycia, Longinusa Podbipięty – LESISKO
151
JUDYMA SZKOŁA – Banachiewicza, Narvik, Zawiszy, Forteczna, Krygowskiego, Bartla, Pod Fortem, Bartla, Krygowskiego, Borkowska, Zawiła, Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska (linia jednokierunkowa – w przeciwnym kierunku jedzie linia 451) – BOREK FAŁĘCKI
152
PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA – Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka – CMENTARZ OLSZANICA
153
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE – Aleksandry, Mała Góra, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Łaczka, Lipowskiego, Drożdżowa, Bogucicka, Stolarza (powrót: Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki) – BIEŻANÓW POTRZASK
154
DWORZEC GŁOWNY ZACHÓD – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. Słowackiego, Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Władysława Łokietka, Batalionu “Skała” AK, Wyki, Pachońskiego, Zielińska, Piaszczysta – PRĄDNIK BIAŁY
155
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA – Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Herberta, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Szybisko, Myślenicka) – SWOSZOWICE POCZTA
156
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, Wrony – SIDZINA
158
PODGÓRZE SKA – Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Wrobela – PODWIERZBIE
159
CICHY KĄCIK – Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Miechowity, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja – OS. PIASTÓW
160
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Łuczanowicka, Godebskiego, Bystronia, Glinik, Organki, tunel w Ruszczy, Za Górą, Jeziorko – RUSZCZA
161
PLESZÓW – Igołomska, Brzeska, Wolica Most, Brzeska, Drożyska, Wyciąska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Igołomska (linia jednokierunkowa – w przeciwnym kierunku jedzie linia 111) – PLESZÓW
162
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Dąbrowa, Podgórki Tynieckie – PODGÓRKI TYNIECKIE
163
OS. PIASTÓW – Piasta Kołodzieja, Popielidów, Kruszwicka, Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Al. Jana Pawła II, Zachemskiego, Sieroszewskiego, Klasztorna, Półłanki, Nad Drwiną, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Barbary (powrót: Mała Góra), Ćwiklińskiej, Teligi, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, Rydygiera – RŻĄKA
164
GÓRKA NARODOWA – Bociana, Siewna, Mackiewicza, Opolska, Prądnicka, Bratysławska (powrót: Pielęgniarek), Doktora Twardego, Prądnicka, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Nowosądecka – PIASKI NOWE
165
OS. PODWAWELSKIE – Konopnickiej, Kamieńskiego, Malborska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Herberta, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego (powrót: Chałubińskiego, Szybisko), Kąpielowa, Zakopiańska – BOREK FAŁĘCKI
166
ŁAGIEWNIKI – Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka, Wrony – SIDZINA
168
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Batalionu “Skała” AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Conrada, Stawowa (powrót: Stawowa, Jasnogórska) – CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
169
ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA – Sławka, Malborska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Bociana – GÓRKA NARODOWA
171
PLESZÓW – Igołomska, Wiatra, Pysocice, Kościelnicka, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka – WRÓŻENICE
172
BRONOWICE MAŁE – Balicka (powrót: Balicka, Lindego), Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności – KOMBINAT
173
AZORY – Weissa, Conrada, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Aleksandry – NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE
174
KOMBINAT – Al. Solidarności, Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Al. Pokoju, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego – OS. KURDWANÓW
175
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Poronińska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony – SIDZINA
176
KOSTRZE OSP – Tyniecka, Widłakowa – BODZÓW
178
MISTRZEJOWICE – Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstańców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera – ŁAGIEWNIKI
179
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego – OS. KURDWANÓW
181
PLESZÓW – Igołomska, Nadbrzezie, Suchy Jar, Karowa, Dymarek – KUJAWY
182
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Kupały, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów – OS. NA STOKU
183
MIEJSKIE CENTRUM OPIEKI – Jakubowskiego, Kostaneckiego, Teligi, Ćwiklińskiej, Mała Góra (powrót: Barbary), Bieżanowska, Półłanki, Agatowa, Domagały – ZŁOCIEŃ
184
STAROWIŚLNA – Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Majora (powrót: Łepkowskiego), Powstańców, Strzelców – PRĄDNIK CZERWONY
189
CRACOVIA STADION – Kałuży, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego – CZYŻYNY DWORZEC
192
CHEŁM – Chełmska, Al. Kasztanowa, Al. Modrzewiowa, Królowej Jadwigi, Al. Focha, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego – DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD
193
NA ZAŁĘCZU – Niepokalanej Panny Marii, Longinusa Podbipięty, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana (powrót: Al. Solidarności, Bulwarowa), Al. Solidarności, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja, Powstańców, Strzelców – RONDO BAREI
194
POD FORTEM – Bartla, Krygowskiego, Borkowska, Zawiła, Kobierzyńska, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Al. Kijowska, Wrocławska, Stachiewicza, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu “Skała” AK, Krowoderskich Zuchów – KROWODRZA GÓRKA
405
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia, Al. 29 Listopada, Majora, Powstańców, Strzelców, Prądnik Czerwony, Strzelców, Powstańców (linia jednokierunkowa – powrót jako kurs wariantowy linii 105) – CMENTARZ BATOWICE
413
RONDO CZYŻYŃSKIE – Al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska – NA ZAŁĘCZU
422
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Andersa, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Osieckiego, Kantorowicka, Zakole, Kantorowicka, Morcinka – ZESŁAWICE
424
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska (powrót: Łukasiewicza, Bolesława Chrobrego), Olszyny, Pilotów, Meissnera, Al. Jana Pawła II, Ułanów (powrót: Ułanów, Pilotów) – UGOREK
429
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Miechowity, Młyńska, Dobrego Pasterza, Al. Bora-Komorowskiego, Stella-Sawickiego – SKARŻYŃSKIEGO
433
ŁAGIEWNIKI – Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Wysłouchów, Bojki, Stojałowskiego – OS. KURDWANÓW
451
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla, Pod Fortem, Bartla, Krygowskiego, Forteczna, Doktora Judyma (linia jednokierunkowa – w przeciwnym kierunku jedzie linia 151) – JUDYMA SZKOŁA
469
GÓRKA NARODOWA – Bociana, Siewna, Mackiewicza, Opolska, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Malborska, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa (linia jednokierunkowa – powrót jako kurs wariantowy linii 169) – PIASKI WIELKIE
475
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony – SIDZINA
482
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza – MISTRZEJOWICE
501
CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA – Stawowa, Jasnogórska, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa, Dunikowskiego, Mikołajczyka (powrót: Broniewskiego, Al. Andersa), Obrońców Krzyża, Żeromskiego, Al. Róż, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności – BULWAROWA
502
CRACOVIA STADION – Kałuży, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa – ALEJA PRZYJAŹNI
503
GÓRKA NARODOWA WSCHÓD – Meiera, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry – NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE
511
PRZYBYSZEWSKIEGO – Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, Al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Łowińskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów – OS. NA STOKU
537
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Wita Stwosza, Al. 29 Listopada, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Siewna, Dożynkowa – WITKOWICE
572
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Al. Andersa – ALEJA PRZYJAŹNI
578
MISTRZEJOWICE – Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, Al. Powstańców Śląskich, Tischnera, Brożka, Grota-Roweckiego, Bobrzyńskiego – CZERWONE MAKI P+R
Dotyczy autobusów
Opublikowano: 16.08.2021 13:45
Zmodyfikowano: 21.08.2021 15:33
202
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Wola Luborzycka, Goszyce, Skrzeszowice – ŁOSOSKOWICE REMIZA
203
CZERWONE MAKI P+R – Mochnaniec, Skotnicka, Winnicka, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka, (Skawina) Tyniecka, Wojska Polskiego, Tyniecka, Piastowska, Żwirowa, Energetyków, Obwodnica, Tyniecka, Mickiewicza, Pokoju, Krakowska, Popiełuszki – SKAWINA
204
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Zawiła, Zakopiańska, Borek Fałęcki, Zakopiańska, Jugowicka, Podmokła, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Kostaneckiego, Jakubowskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego – WIELICZKA MIASTO
207
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Pleszowska, Białoprądnicka, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowicka – TROJANOWICE PĘTLA
208
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – św. Rafała Kalinowskiego, Pawia, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice – KRAKÓW AIRPORT
209
SALWATOR – Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Mników – MNIKÓW SKAŁY
210
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło, Będkowice – BĘDKOWICE PĘTLA
211
KOMBINAT – Al. Solidarności, Ujastek Mogilski, Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, (Niepołomice) Brzeska, Kolejowa, 3 Maja, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Batorego, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska – CHOBOT LEŚNICZÓWKA
212
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Głęboka, Karniów – CZULICE KOŚCIÓŁ
213
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Gołuchowice, Polanka Hallera, Krzęcin – KRZĘCIN PĘTLA
214
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Kuryłowicza, Drużbackiej, Golkowice, Grabówki – PODSTOLICE CENTRUM
215
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, (Świątniki Górne) Krakowska, Bruchnalskiego, Bielowicza, Rzeszotary – RZESZOTARY PANCIAWA PĘTLA
217
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, A1, A10, C1 – WĘGRZCE PĘTLA
218
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Rząska, Szczyglice, Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów, (Zabierzów) Śląska, Kolejowa, Rodziny Poganów – ZABIERZÓW MŁYN
219
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Piekary, Rączna, Ściejowice – JEZIORZANY PĘTLA
220
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Batalionu “Skała” AK, Wyki, Pachońskiego, Władysława Łokietka, Modlnica, Giebułtów – GIEBUŁTÓW MORGI
221
MAŁY PŁASZÓW P+R – Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Szparagowa, Rączna, Łutnia, Brzegi, Grabie, (Niepołomice) Krakowska, Grabska, Płaszowska, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa – NIEPOŁOMICE DWORZEC
222
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Marszowice, Polanowice, Niedźwiedź, Ratajów, (Słomniki) Jana Zagłoby, Krakowska, Słomniki Rynek, Kościuszki, Osiedle Świerczewskiego – SŁOMNIKI OSIEDLE
223
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Facimiech, Wielkie Drogi, Jaśkowice, Brzezinka – BRZEŹNICA DWORZEC
224
CENTRUM JP II – Totus Tuus, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Sadowa, Kościuszki, Janińska, Klaśnieńska, Daniłowicza, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Goliana, Piłsudskiego – WIELICZKA MIASTO
225
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Ochojno, Rzeszotary, (Świątniki Górne) Bielowicza, Bruchnalskiego – ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY
227
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Pleszowska, Białoprądnicka, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Garlicka, Garlica Murowana, Garlica Duchowna, Wola Zachariaszowska – GÓRNA WIEŚ PĘTLA
228
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Rząska, Balice, Aleksandrowice, Morawica – CHROSNA PĘTLA
229
SALWATOR – Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Kaszów, Zagacie, Czernichów, Kłokoczyn, Rusocice – KAMIEŃ SZKOŁA
230
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlnica, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice – UJAZD PĘTLA
232
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów, Luborzyca, Wysiołek Luborzycki, Łuczyce, Sadowie – GOSZCZA DWOREK
233
SKAWINA SCK – (Skawina) Niepodległości, Mickiewicza, Rynek, Korabnicka, Popiełuszki, Skawina (pętla), Popiełuszki, Korabnicka, Kopernika, Wyspiańskiego – SKAWINA KORABNIKI – (Skawina) Korabnicka, Popiełuszki, Skawina (pętla), Popiełuszki, Konstytucji 3 Maja, Konopnickiej, Rynek, Mickiewicza, Niepodległości – SKAWINA SCK
234
NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra (powrót: Barbary), Bieżanowska, Sucharskiego, Czarnochowice, Kokotów – WĘGRZCE WIELKIE PĘTLA
235
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, (Skawina) Leśna, Korabnicka, Popiełuszki, Kazimierza Wielkiego, Pokoju, Mickiewicza, Piłsudskiego, Borek Szlachecki, Zelczyna, Ochodza – OCHODZA ODWIŚLE
238
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Śląska, Kochanów, Rudawa, Młynka – MŁYNKA PĘTLA
239
SALWATOR – Księcia Józefa, Kryspinów, Liszki, Rączna, Ściejowice, Jeziorzany – WOŁOWICE KAPLICZKA
240
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Batalionu “Skała” AK, Wyki, Władysława Łokietka, Na Zielonki, Jurajska – PĘKOWICE OJCOWSKA
242
KOMBINAT – Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego, Krzysztoforzyce – KRZYSZTOFORZYCE PĘTLA
243
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, (Skawina) Graniczna, Korabnicka, Wyspiańskiego, Skawina Cmentarz Komunalny, Kopernika, Korabnicka, Popiełuszki – SKAWINA
244
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Jugowicka, Podmokła, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Nowosądecka, Wielicka, (Wieliczka) Ochota, Krzyszkowicka, Kasztanowa, Sadowa, Kościuszki, Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego – WIELICZKA MIASTO
245
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Chorowice, Kulerzów, Buków – SKAWINA
247
KROWODRZA GÓRKA – Prądnicka, Opolska, Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki – BIBICE RYNEK
248
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kolejowa, Rodziny Poganów, Bolechowice, Zelków – ZELKÓW PĘTLA
249
SALWATOR – Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Liszki, Kaszów, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa – CZERNICHÓW RYNEK
250
PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Reduta, Batowicka, (Węgrzce) B3, B1, Dziekanowice, Batowice, Raciborowice, Zastów – ZASTÓW PĘTLA
252
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Olszanicka, Balice – KRAKÓW AIRPORT
253
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Konstytucji 3 Maja, Żwirki i Wigury, Radziszowska, Radziszów – WOLA RADZISZOWSKA PĘTLA
254
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko (powrót: Merkuriusza Polskiego), Myślenicka, Sawiczewskich, Landaua, Niewodniczańskiego, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich, Golkowice – GRABÓWKI PĘTLA
255
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Lusina – GAJ ZADZIELE – Zakopiańska – BOREK FAŁĘCKI
257
NOWY KLEPARZ – Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Warszawka, Narama – NARAMA REMIZA
258
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Rząska, Modlniczka, (Zabierzów) Krakowska, Kmity, Szczyglice, Balice, Aleksandrowice, Morawica, Brzoskwinia – NIELEPICE PĘTLA
259
SALWATOR – Księcia Józefa, Mirowska, Piekary, Rączna, Dąbrowa Szlachecka, Wołowice – CZERNICHÓW RYNEK
260
PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Książniczki, Młodziejowice, (Michałowice) Podedworze, Dąbrowskich, Krakowska, Pałęgi, Masłomiąca, Więcławice, Zagórzyce Stare, Zagórzyce Dworskie, Zagórzyce Stare, Więcławice – PIELGRZYMOWICE PĘTLA
262
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Kocmyrzowska, Prusy, Dojazdów, Kocmyrzów – KOCMYRZÓW-LUBORZYCA URZĄD GMINY
263
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska (powrót: Korabnicka, Popiełuszki, Krakowska), Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów – RADZISZÓW PKP
264
MAŁY PŁASZÓW P+R – Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Śliwiaka, Trakt Papieski, Brzegi – GRABIE KOŚCIÓŁ
265
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego (powrót: Szybisko, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego), Lusina, Konary – KONARY PĘTLA
267
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, (Zielonki) Marszowiecka, Galicyjska, Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Korzkiew, Grębynice, Maszyce – SMARDZOWICE REMIZA
268
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Ujazd, Brzezie, Zabierzów Młyn, Bolechowice – KARNIOWICE PĘTLA
269
SALWATOR – Księcia Józefa, obwodnica Przegorzał, Księcia Józefa, Kryspinów, Budzyń, Cholerzyn, Mników, Czułów, Rybna, Przeginia Duchowna – CZUŁÓWEK KAPLICZKA
270
PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Rondo Barei, Strzelców, Powstańców, Batowice, Raciborowice, Zastów, Wiktorowice, Maciejowice, Wiktorowice – PIELGRZYMOWICE PĘTLA
271
PLESZÓW – Igołomska, Wiatra, Pysocice, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka, Sawy-Calińskiego – CZULICE KOŚCIÓŁ
273
SKAWINA SCK – (Skawina) Popiełuszki, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Hallerów, Rzozów, Radziszów, Jurczyce, Gołuchowice, Polanka Hallera – GRABIE PĘTLA
274
PODGÓRZE SKA – Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Gdowska, Lednica Górna, Tomaszkowice, Przecieczany, Biskupice – TRĄBKI P+R
275
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany – WŁOSAŃ CENTRUM
277
NOWY KLEPARZ – Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Górna, Narama, Krasieniec Stary, Krasieniec Zakupny – IWANOWICE DWORSKIE PĘTLA
278
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Pasternik, Modlniczka, Brzezie, Bolechowice, Zabierzów Młyn, Bolechowice, Więckowice, Kobylany, Brzezinka, Rudawa, Radwanowice, Pisary, Rudawa, Młynka, Nawojowa Góra – KRZESZOWICE DWORZEC AUTOBUSOWY
280
NOWY KLEPARZ – Al. 29 Listopada, (Węgrzce) Warszawska, (Bibice) Kościuszki, Na Czekaj, Warszawska, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Górna Wieś, Wola Zachariaszowska, Garliczka – OWCZARY PĘTLA
283
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki – SKAWINA
285
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Libertów, Gaj, Mogilany, Konary, Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno – OCHOJNO REMIZA
287
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa – ZIELONKI MARSZOWIEC PĘTLA
293
BOREK FAŁĘCKI – Zakopiańska, Zawiła, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki, Krakowska, Pokoju, Rynek, Mickiewicza, Piłsudskiego, Energetyków, Podbory – KOPANKA PĘTLA
297
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Pleszowska, Białoprądnicka, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Galicyjska, (Bibice) Kasztanowa, Kościuszki, (Węgrzce) Warszawska, A10, A9, B4, B1, Dziekanowice, Bosutów – BOLEŃ PĘTLA
301
PODGÓRZE SKA – Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego, Niepołomska, Zabawa, Mała Wieś, Sułków, Ochmanów, Zakrzów, Podłęże, Staniątki, (Niepołomice) Wielicka, Kościuszki, Niepołomice Rynek, 3 Maja, Kolejowa – NIEPOŁOMICE DWORZEC
304
DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki), Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Słowackiego, Asnyka, Piłsudskiego – WIELICZKA MIASTO
307
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna, Jana Pawła II – MICHAŁOWICE P+R
314
OS. PODWAWELSKIE – Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego, Asnyka, Słowackiego, Powstania Warszawskiego, Dembowskiego – WIELICZKA CENTRUM
337
NOWY KLEPARZ – Prądnicka, Doktora Twardego, Bratysławska, Prądnicka, Opolska, Pleszowska, Białoprądnicka, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka – OWCZARY PĘTLA
Dotyczy tramwajów
Dotyczy autobusów
Opublikowano: 16.08.2021 13:45
Zmodyfikowano: 21.08.2021 15:39
62
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II – PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA
64
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja – OS. PIASTÓW
601
ALEJA PRZYJAŹNI – Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza, Bohomolca, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Balicka – MYDLNIKI WAPIENNIK P+R
605
ZAJEZDNIA PŁASZÓW – Biskupińska, Dąbka, Mierzeja Wiślana, Lipska, Przewóz, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al. Powstania Warszawskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa – BIELANY
608
CZYŻYNY DWORZEC – Medweckiego, Dąbrowskiej, Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, Al. 29 Listopada, Pawia, Basztowa, Długa, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Wadowicka, Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla – POD FORTEM
610
PRĄDNIK CZERWONY – Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza, Al. 29 Listopada, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna, Dietla, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Podmokła, Jugowicka, Zakopiańska – BOREK FAŁĘCKI
611
MISTRZEJOWICE – Jancarza, Srebrnych Orłów, Wiślicka, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Stawowa – CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
612
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Monte Cassino, Zielińskiego, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka – TYNIEC KAMIENIOŁOM
637
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Dożynkowa, Kużnicy Kołłątajowskiej (powrót: Siewna), Al. 29 Listopada, Meiera – GÓRKA NARODOWA WSCHÓD
642
RONDO KOCMYRZOWSKIE IM. KS. GORZELANEGO – Kocmyrzowska, Nad Dłubnią, Makuszyńskiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Architektów, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Al. Solidarności, Orkana, Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Boruty-Spiechowicza, Al. Andersa – ALEJA PRZYJAŹNI
643
PODGÓRZE SKA – Wielicka, Bieżanowska, Półłanki, Agatowa, Domagały – ZŁOCIEŃ
662
CZERWONE MAKI P+R – Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Wielopole (powrót: Starowiślna), Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II – PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA
664
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja – OS. PIASTÓW
69
NOWY BIEŻANÓW P+R – Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Pawia, Doktora Twardego – KROWODRZA GÓRKA
669
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Doktora Twardego, Al. Słowackiego, Pawia, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Dominikańska, Franciszkańska, św. Gertrudy, Starowiślna (powrót: Wielopole), Na Zjeździe, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej – NOWY BIEŻANÓW P+R
902
DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD – Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Al. Modrzewiowa, Al. Kasztanowa, Chełmska, Olszanicka, Balice – KRAKÓW AIRPORT
903
CZERWONE MAKI P+R – Bunscha, Babińskiego, Skotnicka, (Skawina) Krakowska, Popiełuszki – SKAWINA
904
PRĄDNIK BIAŁY – Pachońskiego, Wyki, Batalionu “Skała” AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego, Wrocławska, Al. Słowackiego, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, Starowiślna (powrót: Wielopole), Dietla, Krakowska, Legionów Piłsudskiego, Kalwaryjska, Kamieńskiego, Nowosądecka, Łużycka, Cechowa, Rżącka, Kosocicka, Wielicka, (Wieliczka) Krakowska, Narutowicza, Piłsudskiego – WIELICZKA MIASTO
910
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Jasnogórska, Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice, Ujazd, Modlnica, Szyce, Wielka Wieś, Biały Kościół, Czajowice, Bębło – BĘDKOWICE PĘTLA
915
ŁAGIEWNIKI – Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Krzyżańskiego, Wrząsowice, Świątniki Górne – ŚWIĄTNIKI GÓRNE URZĄD MIASTA I GMINY – Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno, Wrząsowice, Krzyżańskiego, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Kąpielowa, Zakopiańska – ŁAGIEWNIKI
917
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Al. 29 Listopada, Węgrzce, Bibice, (Michałowice) Krakowska, Komora, Graniczna – GÓRNA WIEŚ PĘTLA
920
KROWODRZA GÓRKA – Krowoderskich Zuchów, Batalionu “Skała” AK, Wyki, Władysława Łokietka, Modlnica – GIEBUŁTÓW KOŚCIÓŁ
937
KROWODRZA GÓRKA – Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Pleszowska, Białoprądnicka, Matki Tajber, Glogera, (Zielonki) Krakowskie Przedmieście, Trojanowice, Januszowice, Przybysławice, Brzozówka – OWCZARY PĘTLA
Dotyczy autobusów
Opublikowano: 16.08.2021 13:46
Zmodyfikowano: 21.08.2021 15:42
352
PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA – Al. Andersa, Al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, Al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka, Budzyń – KRYSPINÓW
427
PODGÓRZE SKA – Powstańców Wielkopolskich, Kuklińskiego, Lipska, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia – BAGRY
434
BABA JAGA – Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Al. Żubrowa – ZOO
497
MAŁY PŁASZÓW P+R – Lipska, Mierzeja Wiślana, Sudecka – BAGRY TĘŻNIA
LR0
OS. PODWAWELSKIE – Rondo Grunwaldzkie, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska, Szyce, Biały Kościół, Czajowice, Ojców – OJCÓW ZAMEK
LR1
NOWY KLEPARZ – Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka – NIEPOŁOMICE PUSZCZA – Niepołomice Rynek, Wielicka, Kamieńskiego, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Al. Słowackiego – NOWY KLEPARZ
LR2
CZYŻYNY DWORZEC – Rondo Czyżyńskie, Bieńczycka, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności, Bulwarowa (powrót: Orkana), Ptaszyckiego, Igołomska, Rzepakowa – PRZYLASEK RUSIECKI KĄPIELISKO
LR6
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Krzeszowice Dworzec Autobusowy – RUDNO ZAMEK
LR9
BRONOWICE MAŁE – Balicka, Armii Krajowej, Radzikowskiego, Krzeszowice Dworzec Autobusowy, Czerna – CZERNA LAS