Kolejny Krok w Rozwoju Dynamicznej Taryfy – Ankieta dla Użytkowników aplikacji Start-Stop - ZTP Kraków

 • Kolejny Krok w Rozwoju Dynamicznej Taryfy – Ankieta dla Użytkowników aplikacji Start-Stop

  Opublikowano 7.02.2024 12:45

  W grudniu została udostępniona możliwość przetestowania aplikacji do dynamicznej taryfy KMK. Aktualnie przeanalizowaliśmy wszystkie dane, które użytkownicy zarejestrowali podczas przejazdów, a także zapoznaliśmy się z uwagami do każdego przejazdu, które zostały zgłoszone. Następnym etapem rozwoju aplikacji dynamicznej taryfy, która ma na celu usprawnienie korzystania z transportu publicznego jest przejście do zbierania opinii i doświadczeń co do samej aplikacji, co pozwoli nam stworzyć produkt, który będzie sprostał oczekiwaniom pasażerów.

  fot. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie

  W ramach kolejnego etapu wprowadzamy ankietę skierowaną do wszystkich użytkowników aplikacji dynamicznej taryfy. Celem tej inicjatywy jest zwiększenie naszej wiedzy na temat ewentualnych problemów, z jakimi pasażerowie mogli się spotkać podczas korzystania z aplikacji. W ankiecie chcielibyśmy uzyskać jak najwięcej cennych informacji od użytkowników dotyczących ich doświadczeń z korzystania z aplikacji FAIRTIQ Start-Stop. Prosimy o podzielenie się swoją opinią na temat procesu rejestracji, rozpoczęcia podróży, aktywacji funkcji “Smart Stop” oraz korzystania z opcji oceny trasy.

  Ankieta jest dostępna online na stronie internetowej ztp.krakow.pl

  Równocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w testach aplikacji start-stop oraz tym, którzy poświęcą czas na wypełnienie ankiety. Państwa zaangażowanie jest niezmiernie cenne i kluczowe dla tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie mobilności miejskiej. Dzięki Państwu, możemy dążyć do stworzenia jeszcze lepszej aplikacji, która sprosta oczekiwaniom szerokiej grupy użytkowników.

  FacebookTwitterShare