Ścieżka prowadzi wprost na skrzyżowanie z ulicą, drogą dojazdową do garaży i bloku 33 oraz do terenu Tauronu zamiast kończyć się przejściem dla pieszych do chodnika, który już istnieje. Nowa korekta uwzględnia dodatkową wycinkę drzew na skrzyżowaniu-właśnie na zakręcie ulicy. Nasadzenia zastępcze oczywiście, że będą -wciśnięte w teren naszpikowany sieciami i pomiędzy dwoma betonowymi placami. Będzie za pewnie bardzo przyjemnie spacerować, a już z pewnością mijać się z rowerzystami i hulajnogami, które nikt nie reguluje. Piękny łuk został wytyczony, aby czasami sobie nie zrobić konfliktu z MPECem, bo nie dostanie się “stołków” w razie utraty mandatu radnego. Nie ma to jak zmusić podatników do “wygody”, kosztem innych, zamiast zająć się sprawą poprowadzenia nowego chodnika i drogi przy ulicy Kluczborskiej, tak żeby zapewnić bezpieczeństwo pieszych. “Świetny” pomysł panowie radni!
Wciskanie ruchu rowerowego w wąską ulice Kluczborska. Ta ścieżka nie będzie się łączyć z żadną inną ścieżką rowerową, będzie to kawałek ścieżki pośrodku niczego. Wzdłuż tramwaju są świetne ścieżki to jest kilkadziesiąt metrów dalej, takie które tworzą spójną całość.
Budowa nowej infrastruktury pieszo-rowerowej zawsze cieszy, ale w tym konkretnym przypadku doprawdy nie rozumiem czemu i komu miałaby służyć, i dlaczego nie wystarczające są funkcjonujące maksymalnie 100 metrów dalej wygodne i szerokie – chodnik i droga rowerowa – wzdłuż linii tramwajowej do Krowodrzy Górki?
Obecnie zarówno od Prądnickiej, jak i od torowiska istnieją ścieżki piesze i rowerowe, a wciskanie ruchu w tak wąskim pasie na boczną uliczkę kosztem burzenia budynków i garaży (pewnie na koszt dzierżawcy) oraz wycinki wielu drzew jest nonsensem. Obok otwarty plac MPEC-u (spółki miejskiej!) jest nie do ruszenia, a szary człowiek płacący jest pozbawiony możliwości dalszej działalności .
Wystarczyłby jedynie ciąg pieszy, bez wprowadzenia rowerów. W dodatku nie kosztem garaży, a pustego placu także należący do gminy.
Ps, Skandaliczny krótki czas na wprowadzenie uwag, jakby komuś zależało na szybkiej budowie.
Należy rozdzielić ciąg pieszy od rowerowego, podobnie jak na ul. Lubomirskiego czy na klatce o.Bernatka. Dodatkowo, włączenie od ulicy Bratysławskiej wygląda jak samochodowe. Nie będzie się dało zrobić organizacji ruchu tak by potoki pieszych i rowerzystów nie przecinały się wzajemnie. Proponuję wykonać to bardziej na “ostro”
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Ścieżka prowadzi wprost na skrzyżowanie z ulicą, drogą dojazdową do garaży i bloku 33 oraz do terenu Tauronu zamiast kończyć się przejściem dla pieszych do chodnika, który już istnieje. Nowa korekta uwzględnia dodatkową wycinkę drzew na skrzyżowaniu-właśnie na zakręcie ulicy. Nasadzenia zastępcze oczywiście, że będą -wciśnięte w teren naszpikowany sieciami i pomiędzy dwoma betonowymi placami. Będzie za pewnie bardzo przyjemnie spacerować, a już z pewnością mijać się z rowerzystami i hulajnogami, które nikt nie reguluje. Piękny łuk został wytyczony, aby czasami sobie nie zrobić konfliktu z MPECem, bo nie dostanie się “stołków” w razie utraty mandatu radnego. Nie ma to jak zmusić podatników do “wygody”, kosztem innych, zamiast zająć się sprawą poprowadzenia nowego chodnika i drogi przy ulicy Kluczborskiej, tak żeby zapewnić bezpieczeństwo pieszych. “Świetny” pomysł panowie radni!
Wciskanie ruchu rowerowego w wąską ulice Kluczborska. Ta ścieżka nie będzie się łączyć z żadną inną ścieżką rowerową, będzie to kawałek ścieżki pośrodku niczego. Wzdłuż tramwaju są świetne ścieżki to jest kilkadziesiąt metrów dalej, takie które tworzą spójną całość.
Budowa nowej infrastruktury pieszo-rowerowej zawsze cieszy, ale w tym konkretnym przypadku doprawdy nie rozumiem czemu i komu miałaby służyć, i dlaczego nie wystarczające są funkcjonujące maksymalnie 100 metrów dalej wygodne i szerokie – chodnik i droga rowerowa – wzdłuż linii tramwajowej do Krowodrzy Górki?
Wycinka drzew celem tworzenia ścieżki gdy równolegle już istniej cała infrastruktura- absurdalne.
Dodatkowo kosztem wyburzenia garaży.
Podtrzymuje.
Obecnie zarówno od Prądnickiej, jak i od torowiska istnieją ścieżki piesze i rowerowe, a wciskanie ruchu w tak wąskim pasie na boczną uliczkę kosztem burzenia budynków i garaży (pewnie na koszt dzierżawcy) oraz wycinki wielu drzew jest nonsensem. Obok otwarty plac MPEC-u (spółki miejskiej!) jest nie do ruszenia, a szary człowiek płacący jest pozbawiony możliwości dalszej działalności .
Wystarczyłby jedynie ciąg pieszy, bez wprowadzenia rowerów. W dodatku nie kosztem garaży, a pustego placu także należący do gminy.
Ps, Skandaliczny krótki czas na wprowadzenie uwag, jakby komuś zależało na szybkiej budowie.
Należy rozdzielić ciąg pieszy od rowerowego, podobnie jak na ul. Lubomirskiego czy na klatce o.Bernatka. Dodatkowo, włączenie od ulicy Bratysławskiej wygląda jak samochodowe. Nie będzie się dało zrobić organizacji ruchu tak by potoki pieszych i rowerzystów nie przecinały się wzajemnie. Proponuję wykonać to bardziej na “ostro”