Budowa parkingu w rejonie ul. Wysłouchów - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Budowa parkingu w rejonie ul. Wysłouchów

  Opublikowano: 1.09.2023 12:14

  PROJEKT_WYSLOUCHOW_2023_08_30_5-5

  6 odpowiedzi na “Budowa parkingu w rejonie ul. Wysłouchów”

  1. Mieszkaniec pisze:

   Na osiedlu jest potrzeba uporządkowania ruchu samochodowego. Ilość parkujących aut nie należących do mieszkańców jest za duża. Ruch samochodowy istnieje nawet w obrębie powstałego za ciężkie pieniądze parku , co jest absurdem. Potrzeba wydzielenia stref bez samochodu a nie kolejnego parkingu.

   Parking P&R przy pętli tramwajowej najczęściej świeci pustkami. Jest bardzo dobry dojazd środkami komunikacji publicznej . Można też bez problemu dojechać ścieżkami rowerowymi.
   Budowanie kolejnego parkingu jest zabieraniem kolejnej przestrzeni mieszkańcom.

  2. Roman pisze:

   Absolutnie nie potrzeba tych miejsc parkingowych – spowodują tylko dalszą eskalację ruchu samochodowego. Niedaleko jest Kurdwanów Park&Ride, który stoi pusty – tam można zaparkować i przejść się kawałek.

  3. Szymon pisze:

   Wnioskuję, aby rozważyć nawierzchnię jezdni z płyt ażurowych (większe wchłanianie opadów przez zieleńce).

  4. Kamil Bieniek pisze:

   Rozszerzyć projekt o nasadzenia nowych drzew, zwłaszcza w zaznaczonych na grafice miejscach (m.in. wzdłuż ul. Bujaka, która na tym odcinku jest ciągiem pieszym)

   • Joanna pisze:

    Nie chcemy niepotrzebnego niszczenia zieleni. Ciekawe, gdzie pan chce sadzić te drzewa – przecież tam już rosną drzewa, w ich cieniu kolejne nie urosną. Hasło “sadzimy drzewa” już nie wystarczy do porywania tłumów, bo to trzeba robić z głową! To nie jest jednorazowa akcja przed wyborami, tyko plan na dziesięciolecia.

   • Joanna pisze:

    Ciekawe, gdzie pan chce sadzić te drzewa – przecież tam już rosną drzewa, w ich cieniu kolejne nie urosną. Hasło “sadzimy drzewa” już nie wystarczy do porywania tłumów, bo to trzeba robić z głową! To nie jest jednorazowa akcja przed wyborami, tyko plan na dziesięciolecia.