Budowa pochylni na terenie Parku Kurdwanów - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Budowa pochylni na terenie Parku Kurdwanów

  Opublikowano: 18.05.2023 12:21

  Możliwość zgłaszania uwag do 06.06.2023r.

  2 odpowiedzi na “Budowa pochylni na terenie Parku Kurdwanów”

  1. Kamil Bieniek pisze:

   Poza wspomnianą przez poprzednika korektą krawężnika na wejściu do parku wnoszę o przeanalizowanie, czy zastosowane materiały będą estetyczne i spójne wizualnie z resztą parku, który jest świeżo po rewitalizacji. Projekt ma przede wszystkim ułatwić komunikację dla osób z ograniczoną mobilnością, ale jeśli jest możliwość, to warto zadbać również o aspekt estetyczny obiektu (np. estetyczna nawierzchnia, drewniane elementy wykończenia) jeśli nie ograniczą funkcjonalności.

  2. Szymon pisze:

   Wnioskuję o:

   1. Obniżenie w ramach inwestycji wysokiego kraweżnika przy wejściu do dalszej części parku. Bez tego, osoba niepełnosprawna po zjechaniu z pochyni nie będzie miała możliwości wjazdu na najbliższą alejkę parkową, gdzie jest wysoki krawężnik (załaczam mapkę).

   2. Wydłużenie miejsca na pochylni, gdzie jest zakręt o 180 stopni, aby zapewnić możliwości wprowadzenia roweru czy długiego wózka dziecięcego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here