Bez sensu ten projekt. 6 PDP tylko by przejść przez ulicę. Obecnie spędzam tam 4 minuty by przejść przez ulicę, ponieważ jakiś geniusz zaprojektował miasto pod samochody w latach 70tych. Może zmienicie projekt by przejście dla pieszych byłoby trochę na północ i by potrzebny był tylko jeden PDP do przejścia. Przestańcie projektować ulice, pod samochody, ponieważ zaraz będę musiał przechodzić kilkadziesiąt PDP by tylko przejść przez ulicę.
Przy tej inwestycji należy również doprojektować przejazd dla rowerów przez ulicę 8 Pułku Ułanów/ Lipińskiego oraz przez zachodnią część skrzyżowania (przez Grota Roweckiego do Kapelanki)
Postuluję o poszerzenie fragmentu ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ul. Brożka a drogą rowerową w planowanej ulicy 8 Pułku Ułanów. Aktualnie jest tam skarpa, można by ją zastąpić murkiem oporowym, co pozwoliłoby na wygospodarowania dodatkowego 0,5 – 1,0 m.
Nie rozumiem tego obejścia. Po co strefa akumulacyjna dla tramwajów po torowisku, które ma 0 kolizyjności z ruchem samochodowym? Pozbyć się świateł na tym przejściu, i zrobić chodnik prosto bez obejść. Tramwaje na tej relacji Brożka – Kapelanka jeżdżą rzadko, a światła jeszcze by dały pomysły geniuszom z ZDKM na fixed time cycl przez przejście pieszych przez torowisko. Załączam rysunek z lepszym przebiegiem chodnika.
Torowisko w relacji Brożka – Kapelanka faktycznie nie ma kolizji z ruchem drogowym, ale pozostałe relacje tramwajowe już tak i są wyposażone w działającą sygnalizację (i ona musi zostać).
Dzięki odpowiedniej powierzchni akumulacji tramwajów (jak na rysunku), sygnalizacja na połączeniu torowisk od strony ul. Brożka jest wyłączona, co zwiększa przepustowość tego skrzyżowania dla tramwajów. Aby to pozostało, nowy przejazd i przejście przez torowisko musi zapewnić zachowanie tej powierzchni akumulacji.
Z tego powodu, taki układ, choć pokręcony, wydaje się być dobrym kompromisem. W przeciwnym razie, albo oczekujące tramwaje będą stać na nowym przejściu i przejeździe (raczej nie zostanie zaakceptowane), albo wszystko będzie musiało być osygnalizowane (nadał łącznie z przejazdem dla rowerów, ale za to rzadziej rowerzyści dostaną zielone). Do rozważenia jest może przesunięcie przejazdu i przejścia bliżej wlotu strony Brożka. Będzie wtedy mocno pogięte, ale bez sygnalizacji.
6xPDP, PDR żeby przejść z Kapelanki na drugą stronę. Niezła przygoda.
Przystanki MPK Borsucza należy dociągnąć do skrzyżowania dla przesiadek.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Bez sensu ten projekt. 6 PDP tylko by przejść przez ulicę. Obecnie spędzam tam 4 minuty by przejść przez ulicę, ponieważ jakiś geniusz zaprojektował miasto pod samochody w latach 70tych. Może zmienicie projekt by przejście dla pieszych byłoby trochę na północ i by potrzebny był tylko jeden PDP do przejścia. Przestańcie projektować ulice, pod samochody, ponieważ zaraz będę musiał przechodzić kilkadziesiąt PDP by tylko przejść przez ulicę.
Przy tej inwestycji należy również doprojektować przejazd dla rowerów przez ulicę 8 Pułku Ułanów/ Lipińskiego oraz przez zachodnią część skrzyżowania (przez Grota Roweckiego do Kapelanki)
Postuluję o poszerzenie fragmentu ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ul. Brożka a drogą rowerową w planowanej ulicy 8 Pułku Ułanów. Aktualnie jest tam skarpa, można by ją zastąpić murkiem oporowym, co pozwoliłoby na wygospodarowania dodatkowego 0,5 – 1,0 m.
Trzeba jak najszybciej stworzyć przejścia w tej okolicy i umożliwić łatwy przejazd rowerowy z Kapelanki na południe w stronę Klinów
Nie rozumiem tego obejścia. Po co strefa akumulacyjna dla tramwajów po torowisku, które ma 0 kolizyjności z ruchem samochodowym? Pozbyć się świateł na tym przejściu, i zrobić chodnik prosto bez obejść. Tramwaje na tej relacji Brożka – Kapelanka jeżdżą rzadko, a światła jeszcze by dały pomysły geniuszom z ZDKM na fixed time cycl przez przejście pieszych przez torowisko. Załączam rysunek z lepszym przebiegiem chodnika.
Torowisko w relacji Brożka – Kapelanka faktycznie nie ma kolizji z ruchem drogowym, ale pozostałe relacje tramwajowe już tak i są wyposażone w działającą sygnalizację (i ona musi zostać).
Dzięki odpowiedniej powierzchni akumulacji tramwajów (jak na rysunku), sygnalizacja na połączeniu torowisk od strony ul. Brożka jest wyłączona, co zwiększa przepustowość tego skrzyżowania dla tramwajów. Aby to pozostało, nowy przejazd i przejście przez torowisko musi zapewnić zachowanie tej powierzchni akumulacji.
Z tego powodu, taki układ, choć pokręcony, wydaje się być dobrym kompromisem. W przeciwnym razie, albo oczekujące tramwaje będą stać na nowym przejściu i przejeździe (raczej nie zostanie zaakceptowane), albo wszystko będzie musiało być osygnalizowane (nadał łącznie z przejazdem dla rowerów, ale za to rzadziej rowerzyści dostaną zielone). Do rozważenia jest może przesunięcie przejazdu i przejścia bliżej wlotu strony Brożka. Będzie wtedy mocno pogięte, ale bez sygnalizacji.
6xPDP, PDR żeby przejść z Kapelanki na drugą stronę. Niezła przygoda.
Przystanki MPK Borsucza należy dociągnąć do skrzyżowania dla przesiadek.