Brakuje toalet dla kierowców i pasażerów MPK na pętli MPK Ruszcza – jest to standard np na pętli MPK Górka Narodowa
brak zadaszenia całej pętli MPK Ruszcza
brak poczekalni pasażerów
brak P+R
ciasna pętla MPK
brak miejsca na autobusy rezerwowe, zepsute itd
powinno być kilka stanowisk dla autobusów MPK np na pustej działce obok pętli- jeździ tu 5 linii MPK, brak możliwości polepszenia sieci MPK
blokada ul. Wiatracznej przez autobusy MPK na pętli
brak przystanku przy Jeziorko 3 i 10b – długie odl. do przystanku MPK
rozważenie możliwości przesunięcia przystanku autobusowego w okolicach pętli tak, aby była możliwość złapania autobusów jadących w kierunku ul. Igołomskiej od tunelu i wyjeżdżających z pętli na jednym peronie.
popieram
– zapewnić ciągłość nawierzchni i niwelety chodników na zjazdach,
– uzasadnic progi przy braku zabudowy lub zabudowie rozproszonej, moim zdaniem powinny ew. zostać tylko w rejonie przejść dla pieszych,
– sprawdzic/zapewnic widoczność na zjazdach w rej. przystanków autobusowych traktując autobus na przystanku jako ograniczenie widoczności,
– przystanki powinny byc projektowane za skrzyżowaniami a nie przed,
– nie projektować zjazdów w rej. skrzyżowań
Proszę o rozważenie możliwości przesunięcia przystanku autobusowego w okolicach pętli tak, aby była możliwość złapania autobusów jadących w kierunku ul. Igołomskiej od tunelu i wyjeżdżających z pętli na jednym peronie. Wtedy to można przeanalizować przesunięcie PDP bliżej pętli. Proszę przeanalizować, czy na pewno konieczna jest jezdnia o szerokości 6,4m. Szerokie pasy sprzyjają przekroczeniom prędkości – stosowanie tak szerokiej jezdni i jednocześnie progów zwalniających jest dyskusyjne.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
brak 20m zatoki mpk na pętli
Brakuje toalet dla kierowców i pasażerów MPK na pętli MPK Ruszcza – jest to standard np na pętli MPK Górka Narodowa
brak zadaszenia całej pętli MPK Ruszcza
brak poczekalni pasażerów
brak P+R
ciasna pętla MPK
brak miejsca na autobusy rezerwowe, zepsute itd
powinno być kilka stanowisk dla autobusów MPK np na pustej działce obok pętli- jeździ tu 5 linii MPK, brak możliwości polepszenia sieci MPK
blokada ul. Wiatracznej przez autobusy MPK na pętli
brak przystanku przy Jeziorko 3 i 10b – długie odl. do przystanku MPK
rozważenie możliwości przesunięcia przystanku autobusowego w okolicach pętli tak, aby była możliwość złapania autobusów jadących w kierunku ul. Igołomskiej od tunelu i wyjeżdżających z pętli na jednym peronie.
popieram
– zapewnić ciągłość nawierzchni i niwelety chodników na zjazdach,
– uzasadnic progi przy braku zabudowy lub zabudowie rozproszonej, moim zdaniem powinny ew. zostać tylko w rejonie przejść dla pieszych,
– sprawdzic/zapewnic widoczność na zjazdach w rej. przystanków autobusowych traktując autobus na przystanku jako ograniczenie widoczności,
– przystanki powinny byc projektowane za skrzyżowaniami a nie przed,
– nie projektować zjazdów w rej. skrzyżowań
Proszę o rozważenie możliwości przesunięcia przystanku autobusowego w okolicach pętli tak, aby była możliwość złapania autobusów jadących w kierunku ul. Igołomskiej od tunelu i wyjeżdżających z pętli na jednym peronie. Wtedy to można przeanalizować przesunięcie PDP bliżej pętli. Proszę przeanalizować, czy na pewno konieczna jest jezdnia o szerokości 6,4m. Szerokie pasy sprzyjają przekroczeniom prędkości – stosowanie tak szerokiej jezdni i jednocześnie progów zwalniających jest dyskusyjne.