Przebudowa skrzyżowania ul. Łyszkiewicza z ul. Fatimska - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Przebudowa skrzyżowania ul. Łyszkiewicza z ul. Fatimska

  Opublikowano: 13.11.2023 15:34

  Możliwość zgłaszania uwag do 30.11.2023r.

  Plan-orientacyjny

  8 odpowiedzi na “Przebudowa skrzyżowania ul. Łyszkiewicza z ul. Fatimska”

  1. PG pisze:

   Ja również jako mieszkaniec blisko sasiadujący ze skrzyżowaniem bardzo proszę aby na spotkaniu Zarząd przy planowaniu skrzyżowania wziął pod uwagę grunty na których mają powstać chodniki tak aby to nie było ze szkodą dla włascicieli owych gruntów.Domy Na ul.Fatimskiej wybudowane są blisko ulicy wiec każda większa ingerencja spowoduje uszczerbek dla właścicieli jezeli chodzi o zachowanie odpowiedniej odległosci granic a przyszłościowe inwestycje budowlane.

  2. AW pisze:

   Jako osoba, ktora bezpośrednio sasiaduje ze skrzyżowaniem ul.Fatimskiej i ul.Łyszkiewicza proszę Zarząd o to aby nowo powstałe zaplanowane chodniki w jak najmniejszym stopniu ingerowały w działkę, na której mają powstać(działka jest prywatną własnością). Ze względu na fakt, iż większa ingerencja spowoduje zmniejszenie granicy miedzy domem a chodnikiem i ulicą co spowoduje brak możliwosci rozbudowy,przebudowy, remontu domu( nie bedzie zachowanej odległosci granicy według prawa budowlanego).

  3. AW pisze:

   Jako osoba, ktora bezpośrednio sasiaduje ze skrzyżowaniem ul.Fatimskiej i ul.Łyszkiewicza proszę Zarząd o to aby nowo powstałe zaplanowane chodniki w jak najmniejszym stopniu ingerowały w działkę, na której mają powstać(działka jest prywatną własnością). Ze względu na fakt, iż większa ingerencja spowoduje zmniejszenie granicy miedzy domem a chodnikiem i ulicą co spowoduje brak możliwosci rozbudowy,przebudowy,remontu domu( nie bedzie zachowanej odległosci granicy według prawa budowlanego).

  4. MP pisze:

   Należy bezwzględnie poprawić widoczność dla samochodów włączających się w ul. Fatimską z ul. Łyszkiewicza.

  5. adam pisze:

   Nie zwężać jezdni
   zaprojektować w formie ronda

  6. JS pisze:

   1. Skrzyżowanie oznakować jako skrzyżowanie równorzędne.

   2. Zamiast kostki Behaton nawierzchnię wykonać z płyt betonowych kwadratowych 50×50

   3. Na przejściach dla pieszych nie stosować odkrycia krawężnika 2cm. Wykonać połączenie na “zero”

   • MP pisze:

    Ad. 1. Neguję propozycję skrzyżowania równorzędnego. Obecne oznakowanie jest prawidłowe i odpowiednie. Relacja na Fatimskiej niech będzie mieć wciąż pierwszeństwo.

    Ad. 2. Zastosować kostkę Behaton, nie ma żadnych przesłanek do stosowania płyt betonowych na chodniku.

    Ad. 3 Bez uwag

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here