Przebudowa ul. Bratysławskiej - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Przebudowa ul. Bratysławskiej

  Opublikowano: 31.03.2022 11:52

  Opinia Audytu:

  Pobierz (DOCX, 51KB)

   

  Plan sytuacyjny:

  K.01a

  Przekrój konstrukcyjny:

  K.02

  Opis techniczny:

  2. Krótki opis robót

  2 odpowiedzi na “Przebudowa ul. Bratysławskiej”

  1. Maciej pisze:

   1. Proszę wyspę azylu poszerzyć do 2,5 m kosztem pasów ruchu. Proszę przyjąć układ: pas ruchu 3,5 m + 2,55 m + 3,5 m + 3 m (pas do prawoskrętu).
   2. Prosze nie projektować krawężnika oraz ścieku z kostki brukowej między ciągiem pieszo-rowerowym a jezdnią.
   3. Proszę przeanalizować wykonanie po stronie północnej fragmentu drogi rowerowej wyprowadzonej z odpowiednią geometrią ułatwiającą przejazd większym rowerem z przyczepką.
   4. Czy jest to projekt realizowany w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego? O ile pamiętam to ten przejazd miał się znajdować na skrzyżowaniu z drogą dojazdową do stacji Shell i marketu Kaufland a nie 200 m dalej. W tamtej lokalizacji byłby bardziej przydatny.

   • Łukasz Chornikowski pisze:

    Rok później, bo jakoś mi ten audyt umknął. Byłem autorem projektu BO i chodziło zasadniczo o ten przejazd. Na skrzyżowaniu przy stacji Shell nie ma PdP, więc byłaby to duża zmiana. Ja jeśli potrzebuję przejechać robię to w ruchu ogólnym, a jeśli ktoś nie chce tak to poza wyjeżdżającymi z Shella i biurowca za nim, może zmienić stronę albo przy tramwaju albo na nowo tworzonym przejeździe.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here