Proszę również nie zapominać, że w pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 110 i Przedszkole Samorządowe numer 67 przy ul. Skwerowej 3. Aktualnie praktycznie większość dzieci chodzi tamtędy do szkoły, przedszkola, itp. Jak sobie Państwo wyobrażacie zamienienie tego w dojazd do hotelu dla prywatnego inwestora?
Natychmiast proszę o zaniechanie realizacji tego karkołomnego pomysłu, by spełnić oczekiwania prywatnego inwestora, który chyba wiedział jaka jest sytuacja kupując budynek? NIE dla molochu hotelowego w pobliżu parku, który służy mieszkańców, NIE dla przebudowy ciągów pieszych i rowerowych na potrzeby prywatnego inwestora.
Sprzeciwiam się otwarciu odcinka ul. Tynieckiej i połączenia go z ul. Szwedzką. Jest to zupelnie niepotrzebny projekt, ponieważ do palacu można wygodnie dojechać od ul. Czarodziejskiej. Zdrowe, okazałe drzewa zostałyby wycięte praktycznie bez powodu.
Wnoszę o zaniechanie wykonania odcinka nr 2 czyli przyłączenia ślepego fragmentu ul Tynieckiej do ulicy Szwedzkiej.
Powody:
– wiązałoby się z wycięciem znacznej wielkości drzew rosnących na zakolu ul. Szwedzkiej (w załączniku)
– zwiększony ruch na odcinku ulicy Tynieckiej wzdłuż bulwarów będzie miał negatywny wpływ na atrakcyjność bulwarów. Zwiększony hałas, smród spalin i konieczność wycięcia drzew negatywnie wpłyną na atrakcyjność bulwarów i negatywnie wpłyną na tysiące mieszkańców korzystających z nich w celach odpoczynku i uprawiania sportu.
– zwiększony ruch na odcinku Tynieckiej będzie miał niekorzystny wpływ na mieszkańców tej ulicy
Podsumowując, koszty społeczne, estetyczne i ekologiczne tej zmiany są niewspółmierne do ewentualnych zysków.
Proszę również o uwzględnienie ruchu rowerowego w tym także na drodze dwukierunkowej z możliwością ruchu w obie strony.
Jeśli zostaną usunięte drzewa na potrzeby przebudowy to w jaki sposób zostanie zrekompensowana utrata terenu zielonego i drzew
Proszę o uwzględnienie przejścia dla pieszych i rowerów do wałów wiślanych- w aktualnym planie zostały zlikwidowane
Czy wyjazd z ulicy Tynieckiej/obecnie ślepej/ będzie w obu kierunkach, tzn w prawo w ul.Szwedzka i prosto w ul. Tyniecką.
Czy przy okazji prac wyremontowana zostanie ul. Czechosłowacka?
Jestem przeciwna otwarciu odcinka ul. Tynieckiej i połączenia go z ul. Szwedzką w tym likwidację chodnika na bulwary – wprowadzi to zwiększenie ruchu kołowego na tym odcinku co będzie się wiązać ze zwiększoną uciążliwością i obniżeniem bezpieczeństwa mieszkańców, fizycznie odcina się dojście na bulwary dla pieszych idących z ul. Szwedzkiej (przystanki tramwajowe/autobusowe), odcina się także mieszkańców przedmiotowego odcinka ul.Tynieckiej od płynnego dojścia do Rynku Dębnickiego i komunikacji autobusowej. Ggeneruje wycinkę drzew i zmniejsza tereny zielone na rzecz wszech-betonu i samochodów.
Jako mieszkaniec ulicy Tynieckiej właśnie odcinka który planujecie przebudować wyrażam stanowczy sprzeciw wobec wszystkich planowanych zmian. W dniu wczorajszym, tj 19.08 my mieszkańcy wyraziliśmy pisemnie stanowczy sprzeciw, który złożyliśmy na ręce radnego naszej dzielnicy Pana Marcina Kłosa
Dojazd do zespołu pałacowego już jest od ulicy Czechosłowackiej i ul. Czarodziejskiej. Wiele lat temu na ulicy Tynieckiej miasto zrealizowało inwestycję w postaci budowy sięgacza aby wyeliminować ruch przelotowy w strefie zamieszkania. To był bardzo dobry pomysł. Przyjeżdżają tutaj osoby z małymi dziećmi, bez obaw mogą zaparkować i przejść na bulwary wiślane lub do Parku Dębnickiego. Tak powinno pozostać.
Czyli idziemy na opak.Zlikwidujmy ciągi piesze, chodniki , zróbmy zatoki postojowe dla autobusów i pozwólmy wybudować hotel moloch w dzielnicy stricte mieszkaniowej tuż przy parku.Byle prywatny inwestor mógł zarabiać pieniądze.
W którym miejscu będzie połączenie piesze ze Szwedzkiej na wały Wisły (po tak dzielnym zlikwidowaniu obecnego)?
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Proszę również nie zapominać, że w pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 110 i Przedszkole Samorządowe numer 67 przy ul. Skwerowej 3. Aktualnie praktycznie większość dzieci chodzi tamtędy do szkoły, przedszkola, itp. Jak sobie Państwo wyobrażacie zamienienie tego w dojazd do hotelu dla prywatnego inwestora?
Natychmiast proszę o zaniechanie realizacji tego karkołomnego pomysłu, by spełnić oczekiwania prywatnego inwestora, który chyba wiedział jaka jest sytuacja kupując budynek? NIE dla molochu hotelowego w pobliżu parku, który służy mieszkańców, NIE dla przebudowy ciągów pieszych i rowerowych na potrzeby prywatnego inwestora.
Sprzeciwiam się otwarciu odcinka ul. Tynieckiej i połączenia go z ul. Szwedzką. Jest to zupelnie niepotrzebny projekt, ponieważ do palacu można wygodnie dojechać od ul. Czarodziejskiej. Zdrowe, okazałe drzewa zostałyby wycięte praktycznie bez powodu.
Wnoszę o zaniechanie wykonania odcinka nr 2 czyli przyłączenia ślepego fragmentu ul Tynieckiej do ulicy Szwedzkiej.
Powody:
– wiązałoby się z wycięciem znacznej wielkości drzew rosnących na zakolu ul. Szwedzkiej (w załączniku)
– zwiększony ruch na odcinku ulicy Tynieckiej wzdłuż bulwarów będzie miał negatywny wpływ na atrakcyjność bulwarów. Zwiększony hałas, smród spalin i konieczność wycięcia drzew negatywnie wpłyną na atrakcyjność bulwarów i negatywnie wpłyną na tysiące mieszkańców korzystających z nich w celach odpoczynku i uprawiania sportu.
– zwiększony ruch na odcinku Tynieckiej będzie miał niekorzystny wpływ na mieszkańców tej ulicy
Podsumowując, koszty społeczne, estetyczne i ekologiczne tej zmiany są niewspółmierne do ewentualnych zysków.
Proszę również o uwzględnienie ruchu rowerowego w tym także na drodze dwukierunkowej z możliwością ruchu w obie strony.
Jeśli zostaną usunięte drzewa na potrzeby przebudowy to w jaki sposób zostanie zrekompensowana utrata terenu zielonego i drzew
Proszę o uwzględnienie przejścia dla pieszych i rowerów do wałów wiślanych- w aktualnym planie zostały zlikwidowane
Czy wyjazd z ulicy Tynieckiej/obecnie ślepej/ będzie w obu kierunkach, tzn w prawo w ul.Szwedzka i prosto w ul. Tyniecką.
Czy przy okazji prac wyremontowana zostanie ul. Czechosłowacka?
Jestem przeciwna otwarciu odcinka ul. Tynieckiej i połączenia go z ul. Szwedzką w tym likwidację chodnika na bulwary – wprowadzi to zwiększenie ruchu kołowego na tym odcinku co będzie się wiązać ze zwiększoną uciążliwością i obniżeniem bezpieczeństwa mieszkańców, fizycznie odcina się dojście na bulwary dla pieszych idących z ul. Szwedzkiej (przystanki tramwajowe/autobusowe), odcina się także mieszkańców przedmiotowego odcinka ul.Tynieckiej od płynnego dojścia do Rynku Dębnickiego i komunikacji autobusowej. Ggeneruje wycinkę drzew i zmniejsza tereny zielone na rzecz wszech-betonu i samochodów.
Jako mieszkaniec ulicy Tynieckiej właśnie odcinka który planujecie przebudować wyrażam stanowczy sprzeciw wobec wszystkich planowanych zmian. W dniu wczorajszym, tj 19.08 my mieszkańcy wyraziliśmy pisemnie stanowczy sprzeciw, który złożyliśmy na ręce radnego naszej dzielnicy Pana Marcina Kłosa
Dojazd do zespołu pałacowego już jest od ulicy Czechosłowackiej i ul. Czarodziejskiej. Wiele lat temu na ulicy Tynieckiej miasto zrealizowało inwestycję w postaci budowy sięgacza aby wyeliminować ruch przelotowy w strefie zamieszkania. To był bardzo dobry pomysł. Przyjeżdżają tutaj osoby z małymi dziećmi, bez obaw mogą zaparkować i przejść na bulwary wiślane lub do Parku Dębnickiego. Tak powinno pozostać.
Czyli idziemy na opak.Zlikwidujmy ciągi piesze, chodniki , zróbmy zatoki postojowe dla autobusów i pozwólmy wybudować hotel moloch w dzielnicy stricte mieszkaniowej tuż przy parku.Byle prywatny inwestor mógł zarabiać pieniądze.
Zaprezentować połączenie asfaltowe z bulwarami.
1. Zachować istniejące połączenia piesze prowadzące na wały z ul. Szwedzkiej i z parku Dębnickiego.
2. Uwzględnić połączenie rowerowe pomiędzy parkiem Dębnickim a wałami (zgodnie z przebiegiem trasy głównej nr 5 w studium)
Proszę o uwzględnienie kontraruchu rowerowego na drogach jednokierunkowych.
W którym miejscu będzie połączenie piesze ze Szwedzkiej na wały Wisły (po tak dzielnym zlikwidowaniu obecnego)?