Remont i budowa chodnika przy ul. Seniorów Lotnictwa - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Remont i budowa chodnika przy ul. Seniorów Lotnictwa

  Opublikowano: 29.05.2023 15:43

  Jedna odpowiedź do “Remont i budowa chodnika przy ul. Seniorów Lotnictwa”

  1. Piotr Rząsa pisze:

   Dzień dobry,
   jako mieszkaniec okolicy i osoba często korzystająca z tego miejsca z wózkiem dziecięcym proszę o uwzględnienie następujących uwag:
   – zamiast przejścia dla pieszych odsuniętego o kilka metrów od skrzyżowania z ul. Ułanów proszę o budowę wyniesionego przejścia w ciągu chodnika wzdłuż ul. Ułanów lub stworzenie wyniesionego skrzyżowania które uwzględni również przejście dla pieszych w poprzek ul. Ułanów – to rozwiązanie najbardziej porządane, również ze względu na bardzo wąski chodnik w jego rejonie.
   – projekt nie uwzględnia zjazdów na parking przy przychodni/stacji elektrycznej, tymczasem sam chodnik jest w poprawnym stanie a to zjazdy z wystającymi krawężnikami i złym stanem nawierzchni są problematyczne i niebezpieczne – jest potrzeba aby zostały wyremontowane a ciągłość nawierzchni i niwelety chodnika przez nie zachowana.
   – w projekcie brak informacji o tym co z istniejącymi słupkami blokującymi nielegalne parkowanie – ze względu na bliskość parku i przychodni występuje deficyt miejsc i likwidacja słupków może spowodować zastawianie chodnika przez parkujące samochody.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here