1. Proszę o niepowtarzanie istniejącego układu DDR w ciągu al. Powstania Warszawskiego z odgiętym przejazdem rowerowym. DDR powinna być prowadzona prosto, bez odgięć, a chodnik powinien być poszerzony w kierunku “od” DDR. Jest na to wystarczająco miejsca. Parametry ciągu pieszego oraz rowerowego zostaną identyczne, a rowerzystom będzie wygodniej.
2. Proszę o wyniesienie w/w przejazdu i przejścia do poziomu chodnika i nie stosowanie w tym miejscu krawężnika w poprzek.
zwiększyć dostępność MPK – zapewnić przystanki MPK dla np linii 184
zapewnić stojaki na rowery
Wyznaczyć na jezdni: pasy postojowe na jezdni dla os. niepełnosprawnych.
Szerokość pasa postojowego na jezdni=2m
Zapewnić możliwość wjazdu od str. Al. Powstania Warsz.
zapewnić oświetlenie DDR, PDP, ulicy
rozszerzyć inwestycję o budowę przystanku autobusu MPK na al. Powstania W. na wysokości wyjazdu z ul.Żółkiewskiego
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
1. Proszę o niepowtarzanie istniejącego układu DDR w ciągu al. Powstania Warszawskiego z odgiętym przejazdem rowerowym. DDR powinna być prowadzona prosto, bez odgięć, a chodnik powinien być poszerzony w kierunku “od” DDR. Jest na to wystarczająco miejsca. Parametry ciągu pieszego oraz rowerowego zostaną identyczne, a rowerzystom będzie wygodniej.
2. Proszę o wyniesienie w/w przejazdu i przejścia do poziomu chodnika i nie stosowanie w tym miejscu krawężnika w poprzek.
Zachować przejezdność dla MPK, ruch dwukierunkowy
zapewnić przejazd o szer. jezdni 5,1m
zwiększyć dostępność MPK – zapewnić przystanki MPK dla np linii 184
zapewnić stojaki na rowery
Wyznaczyć na jezdni: pasy postojowe na jezdni dla os. niepełnosprawnych.
Szerokość pasa postojowego na jezdni=2m
Zapewnić możliwość wjazdu od str. Al. Powstania Warsz.
zapewnić oświetlenie DDR, PDP, ulicy
rozszerzyć inwestycję o budowę przystanku autobusu MPK na al. Powstania W. na wysokości wyjazdu z ul.Żółkiewskiego