Budowa stacji paliw przy ul. płk. Dąbka i Rybitwy - ZTP Kraków

  • Zamknięte

    Budowa stacji paliw przy ul. płk. Dąbka i Rybitwy

    Opublikowano: 7.10.2016 17:58

    Opinia audytu

    Pobierz (DOC, )

    Dokumentacja po uwagach audytu 

    Pobierz (PDF, )

    Pobierz (PDF, )

    Pismo z uwagami audytu

    Pobierz (DOC, )

    Pobierz (PDF, )

    Pobierz (PDF, )

    Pobierz (PDF, )

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here