DDR po północnej stronie ul. Jancarza - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  DDR po północnej stronie ul. Jancarza

  Opublikowano: 25.10.2021 15:41

  Ścieżka rowerowa wzdłuż północnej strony ulicy Jancarza od ulicy Parnickiego (dowiązanie do KST IV) do połączenia z istniejącą drogą dla rowerów wzdłuż ulicy Srebrnych Orłów

  Opinia Audytu:

  Pobierz (DOCX, 47KB)

   

  Plany sytuacyjne:

  D_1_2_KRK_JANCARZA
  D_1_1_KRK_JANCARZA

  Przekroje typowe:

  D_2_KRK_JANCARZA_PN

  Opis techniczny:

  D_0_KRK_JANCARZA_OT

  Jedna odpowiedź do “DDR po północnej stronie ul. Jancarza”

  1. Maciej pisze:

   1. Na działce 35/5 i 266/10 w rejonie zatoki postojowej skorygować przebieg chodnika i drogi rowerowej aby ograniczyć wycinkę drzew przy jezdni. Przesunięcie można zrealizować poprzez zmianę przebiegu drogi rowerowej i chodnika około 50 metrów dalej względem projektowanego rozwiązania.
   2. W miejscach gdzie dobudowa drogi rowerowej wymaga wycinki zieleni proszę o korektę szerokości drogi rowerowej do 2 m z 2,5 m.
   3. Na przejściach dla pieszych proszę o zaprojektowanie pasów medialnych.
   4. Drzewa przy skrzyżowaniu Jancarza z Nagłowicką, które kolidują z projektowaną drogą rowerową powinny zostać przesadzone.
   5. Proszę o analizę rozszerzenia projektu o wymianę nawierzchni chodnika na długości zjazdów w miejscach gdzie projektowana droga rowerowa będzie przebiegać przy istniejącym chodniku.
   6. Chodnik przy zatokach postojowych proszę poszerzyć do 2,5 m i zabezpieczyć przed nielegalnym parkowaniem.
   7. Zjazd do posesji (obszar KDW.28) proszę wykonać jako wyniesiony z zachowaniem ciągłości nawierzchni chodnika i drogi rowerowej.
   8. Chodnik przy budynku Jancarza 89 zabezpieczyć przed nielegalnym parkowaniem w głębi chodnika (przy licu budynku).
   9. Drogę rowerową w rejonie pętli Mistrzejowice (obszar KU.1) prowadzić w miejscu istniejącego chodnika natomiast chodnik dosunąć do zatoki postojowej. Dzięki temu ograniczona zostanie kolizja z drzewami (w projekcie 9 drzew do wycinki w tej lokalizacji) i słupem oświetleniowym.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here