Obsługa komunikacyjna stadionu piłkarskiego KS Wieczysta - ZTP Kraków

 • Zamknięte

  Obsługa komunikacyjna stadionu piłkarskiego KS Wieczysta

  Opublikowano: 7.08.2023 14:13

  4 odpowiedzi na “Obsługa komunikacyjna stadionu piłkarskiego KS Wieczysta”

  1. Adam pisze:

   Rozważyć obsługę komunikacyjną stadionu piłkarskiego KS Wieczysta przez MPK – budowę pętli dla autobusów MPK dla niechronionych użytkowników dróg, tłumów z imprez masowych.
   rozważyć budowę przystanków MPK na Chałupnika przy wjeździe do KS Wieczysta

  2. Kamil Bieniek pisze:

   Wnoszę o:
   1. Zachowanie nawierzchni i niwelety chodnika na zjeździe.

   2. Poszerzenie chodnika na terenie wewnętrznym do szerokości 2,30 (to jest minimum dla chodnika przy jezdni wg nowych wytycznych) i dociągnięcie go do celu pieszych poruszających się tym chodnikiem – obecnie urywa się na jezdni wewnętrznej. Można spodziewać się, że wtedy piesi poruszający się po terenie wewnętrznym będą chodzić w nieskładny sposób po jezdni.

   3. Rozważenie, czy na wykostkowywanym obszarze przed głównym wejściem – na połączeniu stadionu z ul. Meissnera – można zachować część istniejących drzew i wpisać je w ten nowy plac (utworzenie okienek na zieleń). Na pewno poprawi to komfort w przypadku oczekiwania przed bramami wejściowymi.

  3. Piotr pisze:

   Proszę o wyniesienie zjazdu oraz zachowanie ciągłości nawierzchni chodnika wzdłuż ul. Chałupnika by podnieść bezpieczeństwo pieszych.

  4. adam pisze:

   Rozważyć:
   obustronną budowę DDR
   CP o szer. 3m
   budowę małej architektury np stojaki, ławki itd

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Maksymalny rozmiar wszystkich plików łącznie to: 5 MB. Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, gif, pdf. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here