1. Połączenie piesze planowanej inwestycji z drogą i sąsiedztwem jest nielogiczne. Brak jest jest takiego, wg obecnego planu odbywać się będzie przez zjazd. Wnoszę o zaprojektowanie chodnika prowadzącego bezpośrednio od skrzyżowania do ciągu pieszo-jezdnego tak, aby piesi mogli chodzić po prostej trasie (na grafice w wersji czerwonej).
Być może w ogóle warto przemyśleć, czy taki układ przejść jest logiczny i czy np. nie wystarczy tylko przejście po południowej stronie skrzyżowania Kołaczkowskiego/Działowskiego przysunąć bliżej skrzyżowania (na grafice w wersji pomarańczowej).
2. Rozważyć budowę kładki pieszej/przepustu nad rowem w południowej części inwestycji. Skróciłoby to mieszkańcom drogę do pętli autobusowej. Czy jest planowana budowa chodnika wzdłuż ul. Działowskiego?
3. Inne drobne uwagi na załączonej grafice.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
1. Połączenie piesze planowanej inwestycji z drogą i sąsiedztwem jest nielogiczne. Brak jest jest takiego, wg obecnego planu odbywać się będzie przez zjazd. Wnoszę o zaprojektowanie chodnika prowadzącego bezpośrednio od skrzyżowania do ciągu pieszo-jezdnego tak, aby piesi mogli chodzić po prostej trasie (na grafice w wersji czerwonej).
Być może w ogóle warto przemyśleć, czy taki układ przejść jest logiczny i czy np. nie wystarczy tylko przejście po południowej stronie skrzyżowania Kołaczkowskiego/Działowskiego przysunąć bliżej skrzyżowania (na grafice w wersji pomarańczowej).
2. Rozważyć budowę kładki pieszej/przepustu nad rowem w południowej części inwestycji. Skróciłoby to mieszkańcom drogę do pętli autobusowej. Czy jest planowana budowa chodnika wzdłuż ul. Działowskiego?
3. Inne drobne uwagi na załączonej grafice.