W poniedziałek 24 marca 2025 r. w godzinach 7:00–9:00 na parkingu Parkuj i Jedź (P+R) Krowodrza Górka przeprowadzane będą testy systemu wjazdu użytkowników.
W tym czasie wjazd na parking będzie możliwy wyłącznie:
- po zeskanowaniu nośnika, na którym zapisany jest ważny bilet okresowy Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK),
lub - po pobraniu biletu jednorazowego z automatu przy wjeździe.
W przypadku pozytywnych wyników testów, planowane jest uruchomienie systemu parkingowego na parkingach Krowodrza Górka, Pachońskiego i Górka Narodowa od dnia 31 marca br.