Opóźnienie w uruchomieniu systemu Park-e-Bike - ZTP Kraków

  • [Archiwum] Opóźnienie w uruchomieniu systemu Park-e-Bike

    Opublikowano 2.03.2026 09:22
       |    Aktualność archiwalna

    AKTUALIZACJA: Przywrócono pełną funkcjonalność systemu

    Mimo że wszystkie rowery są sprawne i przygotowane do użytkowania, system Park-e-Bike nie mógł dziś wystartować od poranka.

    Przyczyną są problemy techniczne związane z działaniem aplikacji, które uniemożliwiły prawidłowe uruchomienie usługi. Obecnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu.

    O postępach będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.

    FacebookTwitterShare